X
Ładowanie...

Tanie loty Tirana Triest

już od 541 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Triest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Triest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
18 lip (czw)
Lufthansa
Triest
23 lip (wto)
Lufthansa
Kraków
30 maj (czw)
Lufthansa
Triest
04 cze (wto)
Lufthansa
Kraków
30 maj (czw)
Lufthansa
Triest
05 cze (śro)
Lufthansa
Kraków
30 maj (czw)
Lufthansa
Triest
18 cze (wto)
Lufthansa
Kraków
31 maj (pią)
Lufthansa
Triest
04 cze (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tirana Triest

Przewodnik po lotach Tirana Triest

Czy możemy wziąć sprzęt sportowy na lot?

Czasami jest tak, że udając się na urlop, chcemy skorzystać z aktywnego wypoczynku. Jeżeli mamy swój sprzęt sportowy, to zrozumiałe, że chcielibyśmy go ze sobą zabrać do samolotu Tirana - Triest. Jednak czy to w ogóle jest wykonalne? Czy linie lotnicze  oferują nam szansę zabrania ze sobą roweru, nart lub deski surfingowej?

Właściwe spakowanie na przelot Tirana - Triest

Przede wszystkim, sporo będzie zależeć tu od urządzenia, jakie, pragniemy ze sobą zabrać. Tanie loty Tirana - Triest czasami pozwalają nam wziąć niektóre sprzęty w ramach opłaty za bagaż rejestrowany, czasem musimy puścić je oddzielnie, a jeszcze innym razem będzie możliwy tylko przewóz cargo. Dodatkowo z rowerem nie powinno być kłopotów, jednak na stronie przewoźnika Tirana - Triest trzeba sprawdzić, jak on powinien zostać spakowany. Powietrze wypuszczone z opon, pedały ustawione do wewnątrz, przednie koło przytwierdzone do ramy, a całość spakowana w specjalną folię, albo karton. Jeżeli to wykonamy zgodnie z instrukcjami, które są umieszczone przez tanie loty Tirana - Triest, to nie będziemy mieć kłopotów z jego transportem.

Co z dużymi sprzętami na trasie Tirana - Triest?

Jeżeli chcemy zabrać narty, to także nie będzie z tym jakiegoś problemu, nawet jeśli zakupimy najtańszy bilet. Mimo wszystko warto je spakować w odpowiedni pokrowiec, ponieważ wówczas będziemy mieć pewność, że nic się z nimi nie stanie. W odniesieniu do deski surfingowej, musimy się liczyć z większymi płatnościami za taki przewóz. Trzeba też zobaczyć, czy linie lotnicze, jakimi chcemy polecieć, pozwolą nam na ich transport. Na szczęście w znacznej liczbie przypadków, godząc się na tanie loty Tirana - Triest nie będzie z tym kłopotów, i będziemy mogli podczas wyjazdu skorzystać ze swojej deski.

Przewoźnicy mają swoje zalecenia odnośnie przewożenia sprzętu sportowego. Nie istotne, czy korzystamy z lotów regularnych czy wybierzemy tanie loty Tirana - Triest, za każdym razem powinniśmy się upewnić jak to wygląda. Jeśli całość przygotujemy wcześniej, to będziemy płacić mniej za przewóz danego sprzętu, a dodatkowo będziemy posiadali pewność, że po krótkim locie, będziemy mogli odpoczywać w ulubiony sposób, mając własny sprzęt.