X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Toronto Barcelona

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Air France

Toronto Barcelona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air France Toronto Barcelona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air France Toronto Barcelona

Przewodnik po lotach Air France Toronto Barcelona

W jaki sposób przeżyć podróż Toronto - Barcelona linią Air France z dzieckiem?

Pojawienie się potomstwa w ogóle nie powinno oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróży, wręcz przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę potomstwo brać ze sobą. Trzeba jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym przelotem dziecka dobrze jest, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne rozwiązania na trasie Toronto - Barcelona linią Air France

Jeśli planujemy lot z maleństwem, musimy zadbać o to, aby na trasie pojawiało się niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy mieli lepszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na nocny lot, to może się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. Dodatkowo szukając biletów w przystępnej cenie, musimy pamiętać, że dzieci do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy starszym dziecku płacimy już za pełen bilet, czasem tylko tanie loty Toronto - Barcelona linią Air France oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed wylotem Toronto - Barcelona linią Air France?

Trzeba sobie zostawić troszkę czasu, tak abyśmy na spokojnie mogli się przyszykować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać prędzej, tak by bez nerwów oddać wszystkie walizki, mieć możliwość spożyć coś delikatnego i spokojnie iść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przewiniemy maleństwo. Większość linii lotniczych proponujących swe usługi na danej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mogli zająć najbardziej dogodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Toronto - Barcelona linią Air France nie mają w swojej ofercie podawania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszek, ale też jakiegoś jedzenia. Do tego zazwyczaj dziecko siedzące na kolanach nie posiada pozwolenia do swojego bagażu, czyli całość powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie obawiaj się prosić o pomoc. Tak samo jeśli niezbędna jest pomoc przy maluszku, także proś o to. Tanie loty Toronto - Barcelona linią Air France posiadają odpowiednio przygotowany zespół, który ma za zadanie pomagać pasażerom, czyli również i tobie. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, próbuj mu dać pierś albo butelkę. Pomyśl także o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem przeszkadzało współpasażerom. Lecz też nie przepraszaj za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Toronto - Barcelona linią Air France i jesteście pełnoprawnymi podróżującymi. Być może twoje potomstwo nie lubi latania, lecz pamiętaj, że nawet najtrudniejsza podróż posiada swoją metę.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do podróży Toronto - Barcelona linią Air France z dzieckiem, tak aby uczynić wszystko co tylko możliwe, aby lot przeminął spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.