X
Ładowanie...

Tanie loty Condor Toronto Edynburg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Condor

Toronto Edynburg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Condor Toronto Edynburg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Condor Toronto Edynburg

Przewodnik po lotach Condor Toronto Edynburg

Czy możemy zabrać tabletki na lot Toronto - Edynburg linią Condor Flugdienst

Jeżeli mieliśmy wcześniej możliwość skorzystać z propozycji linii lotniczych Toronto - Edynburg linią Condor Flugdienst, to z pewnością orientujemy się, jak trzeba spakować walizkę. Co jednak, kiedy tym razem powinniśmy zabrać ze sobą medykamenty? Czy wiemy, jak to wygląda, które leki możemy ze sobą zabrać i czy możemy je trzymać w bagażu podręcznym? Warto sprawdzić tą sprawę, tak żebyśmy mieli świadomość, że przelot Toronto - Edynburg linią Condor Flugdienst przeminie nam spokojnie oraz bez zbędnych nerwów.

Medykamenty w bagażu podręcznym w czasie lotu Toronto - Edynburg linią Condor Flugdienst.

Głównie warto powiedzieć, że jeżeli wykupiliśmy bilet na tanie loty Toronto - Edynburg linią Condor Flugdienst, to tak samo jak przy lotach regularnych, medykamenty możemy mieć w bagażu podręcznym. Co zrozumiałe, powinniśmy powiadomić o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, ale powinniśmy je trzymać w oddzielnej kosmetyczce. Wtedy sprawdzanie pójdzie szybciej, i możemy w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Zasada będzie taka, że przewozić mamy możliwość leki bez recepty, które będą udostępnione dla każdego oraz te na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy mieć zaświadczenie od doktora, ponieważ może się sprawdzić w celu weryfikacji leków.

Czy będzie ograniczenie na ich ilość?

W sytuacji leków w płynie, nie będzie limitu na ich liczbę. To oznacza, że możemy zabrać na pokład syrop większy niż 100 ml. Nie mniej, powinniśmy zabrać tylko taką liczbę leków, jaka jest nam rzeczywiście niezbędna w czasie podróży. Tanie loty Toronto - Edynburg linią Condor Flugdienst zezwalają również na zabranie ze sobą niewielkich, spakowanych igieł, pod warunkiem, że jakiś medykament jest podawany podskórnie, jednak ich posiadanie także powinniśmy od razu przedstawić podczas sprawdzania. Ale, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrótszy lot, to i tak mamy prawo posiadać na pokładzie niezbędne leki wypisane na receptę, jak również kropelki do oczu czy środek do dezynfekcji, jeśli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli wczytamy się w warunki odnośnie do wiezienia leków, to dowiemy się, że możemy również mieć ze sobą urządzenia medyczne. Ale trzeba zapytać przewoźnika

w jaki sposób to się odbędzie z przewożeniem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, ponieważ może się okazać, że będą musiały być w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że możemy zabrać na pokład medykamenty i potrzebne urządzenia medyczne, pozwoli nam w końcu bez problemów skorzystać z oferty, jaką mają dla swoich klientów tanie loty Toronto - Edynburg linią Condor Flugdienst.