X
Ładowanie...

Tanie loty Sata International Toronto Frankfurt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Sata International

Toronto Frankfurt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sata International Toronto Frankfurt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Sata International Toronto Frankfurt

Przewodnik po lotach Sata International Toronto Frankfurt

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Przed Tobą wymarzony urlop Toronto - Frankfurt linią SATA International i zależy Ci na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik? Oprócz wynajęcia pokoju, wykupienia biletu lotniczego i zapakowania najważniejszych rzeczy, warto również pomyśleć o skorzystaniu z polisty turystycznej. Dlaczego jest to tak ważne?

Wyjazd zagraniczny? Wykup ubezpieczenie

Polacy coraz częściej podróżują - według danych w ubiegłym roku na wczasy wybierało się ponad 80% respondentów. Duża część podróżnych stawia na wyjazdy zagraniczne - kusi nas wizja wylegiwania się na gorącej plaży, kosztowania nowych dań, zwiedzania historycznych miejsc. Odległe destynacje to marzenie wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki zdarzą się nieprzewidziane wypadki? Leczenie szpitalne, leki, anulowany lot Toronto - Frankfurt linią SATA International, zagubiony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować bardzo duże koszty. Następstwa wypadków złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także pokryje koszty.

Suma gwarantowana

Wybierając ofertę warto przede wszystkim zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. Na terenie Unii Europejskiej jej minimalny pułap powinien osiągnąć kilkunastu tys. euro, zaś poza Unią - nawet 2 razy więcej. Na rynku istnieją też oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie potrzebne m.in. w USA. Dobra polisa powinna również zagwarantować klientowi środki z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Jak uniknąć rozczarowania

Towarzystwa funkcjonujące na rynku proponują również ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie cennych przedmiotów, wypłacenie środków z tytułu anulowanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Toronto - Frankfurt linią SATA International? Pamiętaj, żeby uważnie przeczytać ogólne warunki ubezpieczenia - to pozwoli uniknąć rozczarowań.