gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Aer Lingus Toronto Londyn

już od 38 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Londyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Londyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
09 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
11 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
14 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aer Lingus Toronto Londyn

Przewodnik po lotach Aer Lingus Toronto Londyn

Czy chcemy z lotu Toronto - Londyn skorzystać w ciąży?

Podróżujemy coraz częściej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To oznacza, że wiele osób namyśla się, czy bycie w ciąży nie będzie tutaj zakazem do takiego sposobu podróżowania. Jak się mimo wszystko okaże, jeśli tylko rozwija się ona właściwie oraz nie prezentuje jakiegoś niebezpieczeństwa, to na spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Toronto - Londyn, oczywiście pamiętając o paru zasadach.

Okres ciąży i oświadczenie od ginekologa

Jeżeli planujemy korzystać z oferty na najkorzystniejsze loty , lecz będziemy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wtedy dziecko jest już wystarczająco ukształtowane, a więc nie grożą mu zmiany ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Warto mimo wszystko wiedzieć, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników przelot Toronto - Londyn jest zabroniony nawet wcześniej, dlatego trzeba to zobaczyć. Poza tym, trzeba sprawdzić wytyczne konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć odmienne założenia w odniesieniu do lotów ciężarnych, jak również przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, warto posiadać przy sobie oświadczenie od lekarza, gdyż sama książeczka ciąży może nie starczyć, żeby wpuszczono nas na lot Toronto - Londyn.

Gdy już będziesz na pokładzie Toronto - Londyn

Nie ma zakazów do latania, to świetnie! Teraz pamiętaj, aby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu wyprawa nie okaże się być, aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapięcia pasów dopilnuj, aby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy, proś o to załogę. W czasie przelotu Toronto - Londyn jeżeli to realne, wstań co 30 minut oraz przejdź się, ponieważ przesiadywanie w jednakowej pozie nie będzie zbyt miłym przeżyciem. Tanie loty Toronto - Londyn czasem oferują kobietom w ciąży odprawę na samym początku, a także wsparcie podczas transportu bagażu, przez to warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Toronto - Londyn namawiają do częstszego korzystania z ich usług. W wielu przypadkach, ciąża nie jest do tego zakazem. Jednak za każdym razem trzeba się co do tego upewnić u lekarza, a także zapoznać się z regulaminem konkretnych linii lotniczych. Trzeba również przejrzeć przepisy w państwie do którego pragniemy polecieć. Czasami, nie chcą wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, jeśli będzie za chwilę termin rozwiązania, a tu przewoźnicy nic już nie mogą zrobić.