X
Ładowanie...

Tanie loty Aer Lingus Toronto Londyn

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Aer Lingus

Toronto Londyn

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Aer Lingus Toronto Londyn

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Aer Lingus Toronto Londyn

Przewodnik po lotach Aer Lingus Toronto Londyn

Czy chcemy z lotu Toronto - Londyn skorzystać w ciąży?

Podróżujemy coraz częściej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To oznacza, że wiele osób namyśla się, czy bycie w ciąży nie będzie tutaj zakazem do takiego sposobu podróżowania. Jak się mimo wszystko okaże, jeśli tylko rozwija się ona właściwie oraz nie prezentuje jakiegoś niebezpieczeństwa, to na spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Toronto - Londyn, oczywiście pamiętając o paru zasadach.

Okres ciąży i oświadczenie od ginekologa

Jeżeli planujemy korzystać z oferty na najkorzystniejsze loty , lecz będziemy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wtedy dziecko jest już wystarczająco ukształtowane, a więc nie grożą mu zmiany ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Warto mimo wszystko wiedzieć, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników przelot Toronto - Londyn jest zabroniony nawet wcześniej, dlatego trzeba to zobaczyć. Poza tym, trzeba sprawdzić wytyczne konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć odmienne założenia w odniesieniu do lotów ciężarnych, jak również przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, warto posiadać przy sobie oświadczenie od lekarza, gdyż sama książeczka ciąży może nie starczyć, żeby wpuszczono nas na lot Toronto - Londyn.

Gdy już będziesz na pokładzie Toronto - Londyn

Nie ma zakazów do latania, to świetnie! Teraz pamiętaj, aby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu wyprawa nie okaże się być, aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapięcia pasów dopilnuj, aby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy, proś o to załogę. W czasie przelotu Toronto - Londyn jeżeli to realne, wstań co 30 minut oraz przejdź się, ponieważ przesiadywanie w jednakowej pozie nie będzie zbyt miłym przeżyciem. Tanie loty Toronto - Londyn czasem oferują kobietom w ciąży odprawę na samym początku, a także wsparcie podczas transportu bagażu, przez to warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Toronto - Londyn namawiają do częstszego korzystania z ich usług. W wielu przypadkach, ciąża nie jest do tego zakazem. Jednak za każdym razem trzeba się co do tego upewnić u lekarza, a także zapoznać się z regulaminem konkretnych linii lotniczych. Trzeba również przejrzeć przepisy w państwie do którego pragniemy polecieć. Czasami, nie chcą wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, jeśli będzie za chwilę termin rozwiązania, a tu przewoźnicy nic już nie mogą zrobić.