X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Toronto Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Toronto Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Toronto Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Toronto Warszawa

Przewodnik po lotach LOT Toronto Warszawa

Jak zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Toronto - Warszawa linią LOT Polish Airlines?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeżeli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że taki bagaż musi posiadać ustalone rozmiary i wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mogli go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem oraz nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co musimy spojrzeć?

Lecąc z Toronto do Warszawa należy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, pieniądze oraz wszelkie wartościowe przedmioty, także wtenczas, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest spakować się w torbę, w którą uda się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Toronto - Warszawa linią LOT Polish Airlines dają nam możliwość zabrania na pokład tylko jednej torby, przez to warto decydować się na te niezbędne rzeczy/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niedrogo dokupić na miejscu. W czasie odprawy będziemy musieli pokazać niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je mieć na górze, aby wszystko poszło prędko oraz sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Toronto - Warszawa linią LOT Polish Airlines

Jeżeli zabieramy jedynie bagaż podręczny, lub chcemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty czy odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Toronto - Warszawa linią LOT Polish Airlines nie posiadają ograniczenia co do wagi pasażerów, czyli nie będzie trudności, abyśmy mieli je na sobie, a równocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, lecz także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każdy przewoźnik posiada swoją politykę bagażową

Organizując lot samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każda linia ma własne reguły bagażowe. Przez to trzeba sprawdzić, kto lata na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Toronto - Warszawa linią LOT Polish Airlines, mają dosyć spore ceny za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba dokładnie zobaczyć, które rzeczy mogą się pojawić w bagażu podręcznym i jakie musi posiadać wielkości i wagę, bo wtedy zaoszczędzimy sporo stresów w czasie lotu.