X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Toronto Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Swiss

Toronto Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Swiss Toronto Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Swiss Toronto Warszawa

Przewodnik po lotach Swiss Toronto Warszawa

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Toronto - Warszawa linią Swiss International Air Lines to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale między innymi z koniecznością dokonania odprawy. Czy da się ominąć odprawę biletowo-bagażową? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą podróż Toronto - Warszawa linią Swiss International Air Lines? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przyjedź na lotnisko na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer lotu oraz data odlotu.

Sprawdzanie bagażu podręcznego

Po otrzymaniu karty pokładowej należy udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o klucze, monety czy elektronikę - telefon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem konieczne okazuje się zdjęcie butów.

Wejście do samolotu

Po przejściu przez kontrolę pasażer z torbą podręczną może wreszcie udać się do hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która prosi o przejście do tzw. rękawa lub busu przewożącego turystów na pokład. Należy również dodać, że w dzisiejszych czasach wiele linii lotniczych, np. obsługujących trasy Toronto - Warszawa umożliwia dokonanie odprawy online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.