X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Toronto Wrocław

28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Toronto Wrocław

Bilety lotnicze Toronto Wrocław

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Toronto Wrocław

Przewodnik po lotach LOT Toronto Wrocław

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że turyści mogą latać w najbardziej odległe zakątki świata. Planujesz urlop z maluchami? Omawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Toronto - Wrocław linią LOT Polish Airlines, jak i sam urlop przebiegną bez problemu.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Wizyta u lekarza jest niezbędna nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych miejsc. Przygotowania do podróży z maluchem należy zacząć od odwiedzin u pediatry, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto też sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy wykonać badania na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas wyjazdu. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli podróżujecie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi można też wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Polisa dla turystów

Wypadek to ostatnia rzecz, która powinna zdarzyć się w w czasie wyjazdu. Dobre ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty hospitalizacji, utraconych walizek, kradzieży rzeczy osobistych i transportu medycznego. Obecnie polisę można wykupić przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Podróż samolotem Toronto - Wrocław linią LOT Polish Airlines

Nie każde dziecko dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miły w dotyku kocyk. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku drobne upominki przed wejściem do samolotu.

Podstawowe lekarstwa

Przed Wami lot Toronto - Wrocław linią LOT Polish Airlines? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Muszą trafić do niej leki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki z filtrem, ale potrzebne okazują się również bandaż, mokre chusteczki, preparaty witaminowe czy elektrolity.