X
Ładowanie...

Tanie loty Torremolinos Vastervik

już od 40 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
22 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
27 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
01 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
27 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
04 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Vaxjo
02 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Torremolinos Vastervik

Przewodnik po lotach Torremolinos Vastervik

Jesteś w ciąży, a chcesz polecieć samolotem? Dowiedz się, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd służbowy, zasłużone wczasy, lub jeszcze inne zdarzenia, które skłaniają do podróży: istnieje mnóstwo pobudek, dla których przyszłe matki decydują się na lot Torremolinos - Vastervik. I chociaż mawia się, że ciąża nie jest chorobą, należy pamiętać, że nie w każdej sytuacji ta forma podróżowania okazuje się dla kobiet odpowiednia. Bez względu na to, czy wybierzemy tanie loty Torremolinos - Vastervik, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zaznajomić się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do którego miesiąca ciężarne mogą być wpuszczane na pokład samolotu. Przed rejsem Torremolinos - Vastervik absolutnie trzeba omówić podróż z położnikiem.

Ciężarna planuje lot Torremolinos - Vastervik – w jakim czasie można bezpiecznie polecieć?

Chcemy zorganizować podróż, kupić bilety na tanie loty Torremolinos - Vastervik oraz przyszykować torbę podróżną, czy ciąża okaże się przeszkodą? Tu dużo zależy od zdrowia przyszłej mamy, a także od faktu, w którym trymestrze ciąży jest. W każdym przypadku warto udać się do ginekologa opiekującego się ciążą i dopytać, czy przelot okaże się bezpieczny dla przyszłej mamy i maleństwa. Zazwyczaj pierwszy oraz ostatni trymestr ciąży uznaje się za niewłaściwy do podobnych podróży. W pierwszym trymestrze znaczne skoki ciśnienia wpływają negatywnie na rozwój płodu, z kolei w ostatnich miesiącach pojawia się zagrożenie przedwczesnym porodem, zasłabnięciem, a w efekcie większość linii lotniczych nie chce wpuszczać do samolotu kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy czas ciąży do podróżowania samolotem uznaje się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna kwestia. Jeżeli mamy taką możliwość, dostosujmy wylot i rezerwujmy tanie loty Torremolinos - Vastervik akurat w tym czasie.

Przyszła mama na pokładzie podczas lotu Torremolinos - Vastervik – co trzeba wiedzieć?

Kobiety, które zdecydują się na rejs samolotem w czasie ciąży, a posiadają już widoczny brzuszek, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia lekarskiego o wieku ciąży i o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to uniknąć problemów w porcie lotniczym i sytuacji, że pani z dużym brzuszkiem nie zostanie dopuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Torremolinos - Vastervik muszą pożegnać przyszłe mamy w ciąży z bliźniakami – jest ona traktowana jako ciąża wyższego ryzyka. Warto unikać także dłuższych rejsów, optymalny czas to sto osiemdziesiąt minut. W serwisie FRU.pl bez problemu skontrolujemy długość lotu poszczególnych połączeń i dopasujemy lot dla siebie .

Przyszła mama w samolocie, w jaki sposób się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna ciężarna świetnie znosi podróż, kolejna poczuje dyskomfort wiążący się z długim siedzeniem w jednej pozycji. Warto wiedzieć, jak ułatwić sobie podróż na pokładzie samolotu, by zadbać o własny komfort. Lepiej wybierać miejsca z brzegu, żeby wygodnie wychodzić do toalety bądź w celu wyprostowania nóg. Przechadzki w czasie lotu są jak najbardziej wskazane, ponieważ pomagają radzić sobie z dolegliwościami kręgosłupa oraz poprawiają krążenie w nogach. Przed podróżą warto pomyśleć również o zakupie ubezpieczenia podróżnego: o to również można zadbać na stronie FRU.pl, już przy kupnie biletu.