X
Ładowanie...

Tanie loty Toulouse Triest

już od 529 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Triest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Triest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
20 cze (czw)
Lufthansa
Triest
28 cze (pią)
Lufthansa
Kraków
18 lip (czw)
Lufthansa
Triest
23 lip (wto)
Lufthansa
Warszawa
16 lip (wto)
Lufthansa
Triest
25 lip (czw)
Lufthansa
Warszawa
16 lip (wto)
Lufthansa
Triest
29 lip (pon)
Lufthansa
Warszawa
16 lip (wto)
Lufthansa
Triest
24 lip (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Toulouse Triest

Przewodnik po lotach Toulouse Triest

Dziecko w podróży Toulouse - Triest - poradnik dla rodziców

Organizujesz podróż samolotem zmaluchem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem pokazujemy skondensowaną wykaz zagadnień, który każdy rodzic powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Toulouse - Triest.

Wiek dziecka a cena biletu do Toulouse - Triest

Cena tak naprawdę zależy od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które lecą na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma stałą kwotę. Starsze dzieci często muszą mieć kupiony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obligatoryjne dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twój pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz niemowlę samodzielnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem podróżować będzie spokrewniony opiekun w trakcie podróży musi obligatoryjnie posiadać pisemną aprobatę rodziców oraz  zgodę do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie dziecka z Toulouse do Triest

Niemowlaki poniżej dwóch lat, najczęściej latają na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie  obok Ciebie jestpuste miejsce możesz przypiąć malucha pasami do fotela lub wykup dziecku fotel. Możesz wtedy przewozić dziecko w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy dziecko może zabrać walizkę zależy od linii lotniczych, z usług której