X
Ładowanie...

Tanie loty Tunis Wiedeń

już od 172 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Piza
22 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
12 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tunis Wiedeń

Przewodnik po lotach Tunis Wiedeń

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Tunis - Wiedeń

Wyruszasz w podróż do Tunis - Wiedeń i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami transportu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik określa ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych udziela zgody na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym poinformowaniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Tunis - Wiedeń przewoźnik ma prawo zmienić typ bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu akcesoriów sportowych- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy doleciał razem z Tobą do Tunis - Wiedeń musisz obligatoryjnie zgłosić go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez przewoźnika na trasie do Tunis - Wiedeń, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie bagażu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne torby, które najlepiej chronią sprzęt oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki czy torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest spakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Minusem tego typu opakowania, jest podatność na uszkodzenia, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeżeli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Wiedeń bez szwanku.