X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Turku Gdańsk

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 lip 17 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Turku Gdańsk

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Turku Gdańsk

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Turku Gdańsk

Przewodnik po lotach WizzAir Turku Gdańsk

Czy możemy zabrać medykamenty na lot Turku - Gdańsk linią Wizz Air

Jeśli posiadaliśmy wcześniej możliwość korzystać z propozycji lotu Turku - Gdańsk linią Wizz Air, to z pewnością orientujemy się, jak trzeba zapakować bagaż. Co jednak, jeśli teraz musimy zabrać ze sobą leki? Czy wiemy, w jaki sposób to wygląda, jakie leki mamy możliwość ze sobą zabrać i czy możemy je mieć w walizce podręcznej? Warto skontrolować tą kwestię, tak abyśmy posiadali pewność, że przelot Turku - Gdańsk linią Wizz Air przeminie nam spokojnie i bez niepotrzebnych nerwów.

Leki w bagażu podręcznym podczas lotu Turku - Gdańsk linią Wizz Air.

Głównie trzeba powiedzieć, że jeżeli wykupiliśmy wejściówkę na tanie loty Turku - Gdańsk linią Wizz Air, to podobnie jak podczas lotów regularnych, leki mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Co zrozumiałe, powinniśmy poinformować o ich obecności podczas kontroli osobistej, jak też powinniśmy je mieć w oddzielnej siatce. Wtedy sprawdzanie przebiegnie sprawniej, i możemy wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na lot. Działanie będzie takie, że przewozić mamy możliwość medykamenty ogólnodostępne, które są dostępne dla każdego i takie na receptę. Przy tych przepisanych, powinniśmy posiadać zaświadczenie od lekarza, bo może się sprawdzić w celu sprawdzenia medykamentów.

Jaki jest limit na ich liczbę?

W przypadku medykamentów w płynie, nie będzie limitu na ich liczbę. To znaczy, że możemy zabrać ze sobą syrop większy niż 100 ml. Ale, musimy zabrać wyłącznie taką liczbę leków, która jest nam faktycznie niezbędna podczas podróży. Tanie loty Turku - Gdańsk linią Wizz Air zezwalają też na zabranie ze sobą niewielkich, spakowanych igieł, jeżeli nasz lek musi być aplikowany podskórnie, jednak ich posiadanie również trzeba natychmiast zgłosić w czasie sprawdzania. Ale, nawet jeśli wybraliśmy najkrótszy lot, to i tak mamy prawo posiadać na pokładzie potrzebne leki wypisane na receptę, jak też kropelki do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy zasady związane z przewiezieniem medykamentów, to dowiemy się, że możemy także mieć w samolocie urządzenia medyczne. Ale trzeba zapytać przewoźnika

w jaki sposób to się odbędzie z transportem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ może się okazać, że muszą być w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że mamy szansę wziąć na pokład leki i niezbędne urządzenia medyczne, da nam możliwość wreszcie bez problemów skorzystać z oferty, którą mają dla swoich klientów tanie loty Turku - Gdańsk linią Wizz Air.