X
Ładowanie...

Tanie loty Turku Kopenhaga

już od 182 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kopenhaga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kopenhaga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
12 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
13 cze (śro)
Ryanair
Gdańsk
12 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
14 cze (czw)
Ryanair
Gdańsk
13 cze (śro)
Ryanair
Kopenhaga
14 cze (czw)
Ryanair
Wrocław
12 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
14 cze (czw)
Ryanair
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
13 cze (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Turku Kopenhaga

Przewodnik po lotach Turku Kopenhaga

Dziecko w podróży Turku - Kopenhaga - poradnik dla opiekunów

Planujesz lot samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem prezentujemy skondensowaną wykaz zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Turku - Kopenhaga.

Wiek dziecka a cena biletu do Turku - Kopenhaga

Cena tak naprawdę zależy od wieku dziecka i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie pobiera żadnych opłat albo ma niewielką kwotę. Starsze dzieci często muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne promocje.

Obligatoryjne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twój pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z maluchem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z dzieckiem lecieć będzie niespokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie mieć pisemną zgodę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie malucha z Turku do Kopenhaga

Niemowlaki poniżej dwóch lat, często podróżują na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie tuż obok jest wolne miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub opłać maluchowi miejscówkę. Masz wtedy możliwość przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy niemowlak może zabrać bagaż podręczny zależy od linii, z usług którego