X
Ładowanie...

Tanie loty Turku Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Turku Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Turku Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Turku Zurych

Przewodnik po lotach Turku Zurych

Lot z przesiadkami- uciążliwa konieczność czy ciekawa opcja na tanie loty z Turku - Zurych?

Organizujesz lot do Turku - Zurych i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot przesiadkowy? Zanim odrzucisz taką opcję, przeczytaj nasze porady, że loty przesiadkowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wyjaśnić czym jest przesiadkowy. Krótko mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży pasażerowie zmieniają maszynę, czasem zmiana obejmuje również zmianę organizatora lotu. Po, co organizuje się takie loty przesiadkowe? Ponieważ , nie zawsze lot bez przesiadek z Turku do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, szczególnie w przypadku dużych odległości, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie figuruje w planie. Wtedy pomocne są duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej kierunków podróży i są lotniskami transferowymi. Jeśli organizujesz podróż Turku - Zurych Twój budżet jest ograniczony a wizja spędzenia kilku godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie wariant przesiadkowy jest dla Ciebie! Zasadniczo loty przesiadkowe są bardziej atrakcyjne cenowo. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz dośc dużo czasu lub nie wiesz jak znaleźć i złożyć w całość taki lot odwiedź naszą stronę internetową FRU.PL i skorzystaj z usługi Smart Connection. Jest to praktyczny system, który wyszukuje loty z przesiadkamina trasie z Turku do Zurych najbardziej atrakcyjne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich przewoźników.

Lot przesiadkowy – odprawa

W przypadku podróży transferowej na samym początku podczas odprawy należy zapytać o możliwe zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie pasażer powinien zostać poinformowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które uzyskasz na lotnisku startowym nie ulegają zmianie. Dobra rada od FRU.PL: zawsze sprawdzaj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki .

Lot z przesiadką Turku - Zurych - czy bagaż odprawiany dotrze na miejsce?

Bagaż głowny odprawia się w na lotnisku startowym i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu dotarcia do Zurych. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażowa na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli posiadasz więcej niż jeden bilet, torbę trzeba odprawić raz jeszcze. Warto również sprawdzić kod lotniska na kwicie bagażowym przyczepionym do rejestrowanej walizki, aby upewnić się, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim polecisz w podróż Turku - Zurych warto zapoznać się, z regulaminem konkretnych linii lotniczych co zrobić w sytuacji zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot pasażer może opuścić lotnisko?

Zostało Ci kilka godzin czasu do kolejnego lotu? W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym turystą, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Zurych. Dlatego przed podróżą warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Turku - Zurych: