X
Ładowanie...

Tanie loty Turyn Tegel Arpt

już od 412 zł
04 lis 11 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tegel Arpt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tegel Arpt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kolonia
02 lis (pon)
Eurowings
Lot bezpośredni
Berlin
03 lis (wto)
Eurowings
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Berlin
08 lis (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Berlin
09 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Berlin
10 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Berlin
12 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Turyn Tegel Arpt

Przewodnik po lotach Turyn Tegel Arpt

Bagaż dziecięcy-wskazówki dla lecących na trasie Turyn - Berlin (Tegel Airport)

To czy niemowlak może posiadać swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym lecisz do Turyn - Berlin (Tegel Airport). Głównie zależy to od wieku malucha oraz przewoźników, z którymi latasz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku poniżej dwóch lat znaczna część przewoźników podwyższa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na dane niemowlaka. Gdy pociecha skończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy oraz bagaż rejestrowany a zasady jego przewozu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Turyn - Berlin (Tegel Airport). Niektórzy przewoźnicy akcesoria niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż rodzica. Bez dodatkowych kosztów do samolotu możesz zabrać wózek z opcją złożenia, który nie jest wliczany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy walizek  tylko daj obsłudze zaraz przed wejściem do samolotu Turyn - Berlin (Tegel Airport). Wózek ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Turyn, jak i po lotnisku docelowym w Berlin (Tegel Airport). Jeśli dana linia lotnicza narzuca transport niemowlaka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że doliczyć jego wymiary do bagażu kabinowego opiekuna. Dodatkowe przedmioty niemowlęce nie służące bezpośrednio do transportu dziecka należy odprawić jako kolejny bagaż rejestrowany według taryfy opłat określonej przez przewoźnika. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku podróży z maluchm rodzica obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz płynów. Wyjątkiem jest pokarm dla dziecka, w tym napoje, które możesz wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.