X
Ładowanie...

Tanie loty Turyn Wiedeń

już od 172 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Wiedeń

Bilety lotnicze Włochy Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Piza
22 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
20 cze (śro)
Ryanair
Wiedeń
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
21 cze (czw)
Ryanair
Wiedeń
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
19 cze (wto)
Ryanair
Wiedeń
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
19 cze (wto)
Ryanair
Wiedeń
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Turyn Wiedeń

Przewodnik po lotach Turyn Wiedeń

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy turysta jest świadoma tego, że przygotowanie się do lotu może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież wybrać niezbędne rzeczy, odpowiednio je zwinąć, a także przewidzieć różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie podróży Turyn -Wiedeń. Zasadniczą kwestią jest też dobór walizki, do której zapakujemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży? Prezentujemy cenne porady dla pasażerów.

Jakie zalety ma walizka

Właśnie przygotowujesz się do wyjazdu i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy miękką torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka wyposażona w kółka jest niezwykle praktyczna i pozwala na szybkie przewożenie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie trzeba więc męczyć się z przenoszeniem ciężkich tobołków. Walizka zrobiona z twardego plastiku doskonale zabezpiecza zawartość bagażu przez uszkodzeniami, ale waży średnio 2 kg, co może wiązać się z ryzykiem zmniejszenia ilości bagażu przed odlotem.

Torba - lekka, ale bardziej podatna na urazy mechaniczne

Wykonana z elastycznego materiału torba pozwala na zapakowanie więcej rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Wadą będzie z natomiast ryzyko uszkodzenia zawartości - torba nie jest tak stabilna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak jest pakowna i niezwykle praktyczna. Planujesz podróż Turyn -Wiedeń? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku ważnych zasadach dotyczących transportu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. broni, scyzoryków, golarek, czy pilniczków do paznokci. Przed wyjazdem należy sprawdzić zawartość bagażu, a lot na pewno przebiegnie bez problemów.