X
Ładowanie...

Tanie loty Udine Delemont

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Udine Delemont

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Udine Delemont

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Udine Delemont

Przewodnik po lotach Udine Delemont

Odprawa przed rejsem – wszystko co powinieneś wiedzieć o odprawie w tanich lotach Udine - Delemont

Odprawianie się na lotnisku niestety jest długotrwałe. To właśnie z tego powodu musisz być na lotnisku aż o dwie godziny przed lotem. To czas, kiedy otrzymasz kartę pokładową i gdy możesz nadać bagaż rejestrowany. Sprawdź, jak wygląda odprawianie się na lotnisku i w jaki sposób możesz ją przyspieszyć.

Odprawa biletowo-bagażowa

Znajdź miejsce odprawy swoich linii. Koniecznie przygotuj też wszelkie dokumenty – potrzebujesz dowodu i paszportu. Trzeba także mieć przy sobie kod rezerwacji online, jeżeli kupiłeś bilet przez stronę internetową. Tanie loty Udine - Delemont bardzo rzadko oczekują okazaia biletów papierowych, nie trzeba więc nic drukować.

Podczas odprawiania się nadajesz bagaż, który zostanie zważony i powędruje do samolotu. Potem będziesz miał wydrukowaną kartę podkładową i masz możliwość od razu przystąpić do sprawdzania bezpieczeństwa. W tym momencie kontroli zostają poddane rzeczy wnoszone na pokład w bagażu podręcznym. Należy zarówno włożyć do skrzynki wszystkie sprzęty elektryczne, pasek i odzienie wierzchnie. Potem już wejść do samolotu.

Odpraw się online

W tanich lotach Udine - Delemont i czasami w tradycyjnych liniach lotniczych, możesz zrobić odprawę online. To zdecydowanie bardzo błyskawiczny i wygodny sposób. Masz gwarancję, że szybciej otrzymasz kartę pokładową, możesz zatem szybko przejść kontrolę bezpieczeństwa. Warto wiedzieć, że odprawa online jest z reguły dostępna wyłącznie dla turystów, zabierających ze sobą wyłącznie bagaż podręczny.

Odprawa online jest także znacznie tańszym rozwiązaniem. Z zasady tradycyjne linie lotnicze dokładają kolejną opłatę za wydanie karty pokładowej. Jest to jednak zależne od konkretnych linii.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, jacy przewoźnicy obsługują trasę Udine - Delemont