X
Ładowanie...

Tanie loty Varna Zurych

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 lut 12 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Varna Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Varna Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Varna Zurych

Przewodnik po lotach Varna Zurych

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być wyjątkowo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Varna - Zurych i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie bez problemu? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Zdajemy bagaż główny

Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, trzeba pojawić się na lotnisku około 2,5 godziny przed odlotem. Jak wygląda odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty tożsamości i stanąć przy specjalnej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Przedmioty, których lepiej nie pakować do walizki

Właśnie szykujesz się do lotu Varna - Zurych i myślisz o tym, jakie przedmioty nie mogą być wnoszone na pokład? Według regulaminów linii lotniczych zakazane są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, żyletki, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - łyżwy czy wędki. Na pokład nie wniesiesz też noży, nożyczek, golarek, czy pilniczków do paznokci.

Rekompensata za overbooking

Planujesz podróż Varna- Zurych? Pamiętaj, że linie lotnicze mogą nie wpuścić do samolotu pasażerów od których wyczuwa się alkohol oraz osób, które stanowią zagrożenie dla innych podróżnych. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż miejsc w samolocie. Również wtedy obsługa może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak wiąże się to z koniecznością wypłacenia rekompensaty pieniężnej.