X
Ładowanie...

Tanie loty Varna Zurych

już od

04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Varna Zurych

Bilety lotnicze Varna Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Varna Zurych

Przewodnik po lotach Varna Zurych

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być wyjątkowo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Varna - Zurych i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie bez problemu? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Zdajemy bagaż główny

Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, trzeba pojawić się na lotnisku około 2,5 godziny przed odlotem. Jak wygląda odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty tożsamości i stanąć przy specjalnej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Przedmioty, których lepiej nie pakować do walizki

Właśnie szykujesz się do lotu Varna - Zurych i myślisz o tym, jakie przedmioty nie mogą być wnoszone na pokład? Według regulaminów linii lotniczych zakazane są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, żyletki, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - łyżwy czy wędki. Na pokład nie wniesiesz też noży, nożyczek, golarek, czy pilniczków do paznokci.

Rekompensata za overbooking

Planujesz podróż Varna- Zurych? Pamiętaj, że linie lotnicze mogą nie wpuścić do samolotu pasażerów od których wyczuwa się alkohol oraz osób, które stanowią zagrożenie dla innych podróżnych. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż miejsc w samolocie. Również wtedy obsługa może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak wiąże się to z koniecznością wypłacenia rekompensaty pieniężnej.