X
Ładowanie...

Tanie loty Vera Cruz Vigo

już od 1001 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Vigo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Vigo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Granada
23 cze (sob)
Iberia
Vigo
02 lip (pon)
Iberia
Granada
23 cze (sob)
Iberia
Vigo
03 lip (wto)
Iberia
Granada
23 cze (sob)
Iberia
Vigo
04 lip (śro)
Iberia
Granada
25 cze (pon)
Iberia
Vigo
02 lip (pon)
Iberia
Granada
25 cze (pon)
Vueling Airlines
Vigo
03 lip (wto)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Vera Cruz Vigo

Przewodnik po lotach Vera Cruz Vigo

Lot Vera Cruz - Vigo z rowerem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Vera Cruz - Vigo i marzysz o wzięciu ze sobą roweru? Poniżej prezentujemy krótki poradnik, co zrobić aby bicykl dotarł do celu razem z Tobą.

W jaki sposób przetransportować bicykl?

Wariantów na przewóz roweru jest kilka. Na rynku są dostępne specjalne bardzo solidne walizki na rower. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi schowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz wykorzystują ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest specjalna torba na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto rozważyć, kiedy przewoźnik określa o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją przewozu jest tekturowe pudło. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub limitów oragnizatora lotu. Minusem tekturowego pudła jest niska wytrzymałość.

Nadprogramowe zabezpieczenie bicykla na czas podróży Vera Cruz - Vigo

Warto poprosić załogę lotniska o nalepkę z napisem UWAGA SZKŁO. Jeśli lot z Vera Cruz do Vigo jest z przesiadkami zaleca się opisać kufer nazwą miasta, ponieważ załoga nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie bicykla na trasie lotu. Na czas podróży ściągamy oraz spuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze regulaminu bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym zniszczeniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia podczas opadania samolotu do lądowania. Jeśli chowasz bicykl do małych tekturowych pudeł koniecznie połącz je ze sobą.

Cena przewozu bicykla

Koszt transportu bicykla jest ustalana przez przewoźnika i zależy od warunków przelotu, destynacji oraz limitów bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli podróż do danego Vera Cruz - Vigo ma się odbyć w trakcie kumulacji sezonu turystycznego.

Przekazanie oraz odbiór roweru

Rower najczęściej nadaje się w wyznaczonym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór bicykla, także ma miejsce w specjalnym punkcie.