X
Ładowanie...

Tanie loty Vieste Koszyce

już od 740 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Koszyce

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Koszyce
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
15 lis (pią)
LOT
Koszyce
22 lis (pią)
LOT
Wrocław
15 lis (pią)
LOT
Koszyce
23 lis (sob)
LOT
Wrocław
15 lis (pią)
LOT
Koszyce
25 lis (pon)
LOT
Wrocław
15 lis (pią)
LOT
Koszyce
26 lis (wto)
LOT
Wrocław
17 lis (nie)
LOT
Koszyce
23 lis (sob)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Vieste Koszyce

Przewodnik po lotach Vieste Koszyce

Ubezpieczenie turystyczne obejmujące bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Vieste - Koszyce czy regularne linie lotnicze, to nieistotne. Zawsze będziemy obawiać się, że z naszym bagażem może coś się stać. Ale jednak nie trzeba obawiać się straty wszystkich rzeczy. W końcu tradycyjna polisa ubezpieczenia turystycznego dotyczy także bagażu. Sprawdź, na czym to polega.

Co wchodzi do ubezpieczenia turystycznego

Zakres polisy turystycznej w kwestii bagażu może być różny. Wszystkie postanowienia są zależne od towarzystwa ubezpieczeniowego. Mała część z nich obejmuje polisą tylko walizki nadane w luku bagażowym i bagaż podręczny. Pozostałe też na przykład zabierane zwykłe rzeczy upominki.

Ubezpieczenie bagażu może objąć też inne rzeczy, które można zabrać w samolocie. Znaczy to również, że wózek inwalidzki lub wózek dziecięcy także jest objęty ubezpieczeniem.

Zasady działania ubezpieczenia bagażu

Ubezpieczenie podróżne na bagaż działa w kilku wypadkach. Najpierw wtedy, jeżeli ten zostanie zniszczony lub uszkodzony. W takim wypadku też możesz odzyskać odszkodowanie od tradycyjnych linii lotniczych lub tanich lotów Vieste - Koszyce – to przewoźnik odpowiada za jakość nadanych przez ciebie bagażów. Jeśli otrzymasz odszkodowanie to będą po prostu kolejne środki. Wysokość polisy jest związana z umową polisy i zawartą w niej kwotą.

Polisa funkcjonuje również wtedy, gdy bagaż opóźni się albo zwyczajnie zaginie na lotnisku. Jeżeli nie zostanie odnaleziony, zostaną ci zwrócone środki za utracone rzeczy. Kwota otrzymanego świadczenia również jest uzależniona od znajdującej się w umowie kwoty. Linie lotnicze, zarówno standardowe, jak i tanie loty Vieste - Koszyce, mają obowiązek oddać ci pieniądze, wydawane na zakupienie nowych ubrań czy kosmetyków, które umożliwią ci funkcjonowanie podczas wyjazdu.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, jakie linie lotnicze latają na trasie Vieste - Koszyce