X
Ładowanie...

Tanie loty Vieste San Sebastian

już od 658 zł
25 lut 04 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto San Sebastian

Bilety lotnicze

Dowolne miasto San Sebastian
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bilbao
06 mar (śro)
Vueling Airlines
San Sebastian
11 mar (pon)
Vueling Airlines
Bilbao
06 mar (śro)
Vueling Airlines
San Sebastian
12 mar (wto)
Vueling Airlines
Bilbao
09 mar (sob)
Vueling Airlines
San Sebastian
11 mar (pon)
Vueling Airlines
Bilbao
09 mar (sob)
Vueling Airlines
San Sebastian
12 mar (wto)
Vueling Airlines
Londyn
26 lut (wto)
Vueling Airlines
San Sebastian
05 mar (wto)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Vieste San Sebastian

Przewodnik po lotach Vieste San Sebastian

Rent a car podczas podróży Vieste - San Sebastian- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla podróżnych

Lecisz z przyjaciółmi w podróż Vieste - San Sebastian, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości miejsc podczas całego pobytu? Jeśli masz dodatkowe środki finansowe, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Vieste - San Sebastian. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub przed wyjazdem online przy pomocy naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie samochodu, które spełni wszystkie nasze wymagania. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu auta, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed lotem Vieste - San Sebastian wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie niejasności mogą okazać się niezbędne. Po dotarciu na miejsce przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba skontrolować czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem zostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Podczas odbierania auta sprawdź stan pojazdu, a więc wszelkie usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze samochodu nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu samochodu?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w chwili zwrotu samochodu. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.