X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Vigo Warszawa

już od 129 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Warszawa

Bilety lotnicze Hiszpania Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Palma De Mallorca
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
31 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
13 lut (śro)
Ryanair
Warszawa
04 mar (pon)
Ryanair
Madryt
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
29 sty (wto)
Ryanair
Warszawa
18 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines Vigo Warszawa

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Vigo Warszawa

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Planujesz długo wyczekiwany urlop Vigo - Warszawa linią Austrian Airlines i chcesz zadbać o każdy detal? Wynajęcie pokoju, zabukowanie biletu lotniczego i zapakowanie najważniejszych rzeczy to nie wszystko, warto także pomyśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia turystycznego. Dlaczego jest to tak istotne?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia podróżnego?

Nasi rodacy nie wyobrażają sobie roku bez wakacji - według sondaży w zeszłym roku na wczasy wybierało się nawet kilkanaście mln osób. Duża część podróżnych stawia na urlopy zagraniczne - przyciąga nas wizja odpoczynku na gorącej plaży, próbowania nowych potraw, oglądania historycznych miejsc. Zagraniczne kierunki to marzenie wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki wystąpią nieoczekiwane wypadki? Rehabilitacja, środki medyczne, opóźniony lot Vigo - Warszawa linią Austrian Airlines, zagubiony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować olbrzymie koszty. Następstwa wypadków złagodzi odpowiednia polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając ubezpieczenie turystyczne?

Decydując się na najlepszą opcję warto przede wszystkim zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. W krajach Unii Europejskiej jej minimalny pułap powinien sięgnąć kilkunastu tysięcy euro, zaś poza UE - nawet 2 razy więcej. Na rynku istnieją również oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie istotne np. w Ameryce. Dobra polisa powinna też zagwarantować odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Co jeszcze można ubezpieczyć

Firmy działające na rynku proponują również ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie cennych przedmiotów, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Planujesz lot Vigo - Warszawa linią Austrian Airlines? Pamiętaj, żeby dokładnie przeczytać OWU - dzięki temu unikniesz rozczarowań.