X
Ładowanie...

Tanie loty Vigo Zurych

już od 342 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zurych

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zurych
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
20 sie (pon)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
10 lip (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
17 lip (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lip (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
17 lip (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lip (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
20 sie (pon)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lip (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
17 lip (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Vigo Zurych

Przewodnik po lotach Vigo Zurych

Osoba niepełnosprawna podczas lotu Vigo - Zurych – o czym trzeba wiedzieć?

Nie tylko w pełni sprawni podróżni wybierają samolot w charakterze środka i dokonują rezerwacji na tanie loty Vigo - Zurych, także osoby niepełnosprawne korzystają z komfortu, jaki zapewnia podróż lotnicza. Dobrze jest się dowiedzieć, jakie prawa ma niepełnosprawny korzystający z usług linii lotniczych i o czym należy pamiętać przed wylotem.

Planujemy lot Vigo - Zurych w taki sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy wybieramy tanie loty Vigo - Zurych, czy usługi tradycyjnych przewoźników, na pewno można liczyć na udogodnienia zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeżeli osoba niepełnosprawna leci samotnie, można mu zapewnić specjalną opiekę na terenie portu lotniczego, jak też w trakcie lotu, jednak fakt ten trzeba zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w chwili dokonywania rezerwacji na tanie loty Vigo - Zurych. Zanim dokona się rezerwacji warto zapoznać się z zakresem usług, ponieważ personel nie posiada uprawnień do wszelkich czynności. Z myślą o komforcie pasażera, trzeba wybrać dogodne rejsy, na przykład takie, co nie trwają zbyt długo. W serwisie FRU.pl łatwo sprawdzimy, ile trwają wybrane loty .

Specjalne fotele w kabinie

Już w momencie rezerwacji biletu na tanie loty Vigo - Zurych warto poinformować linie lotnicze o specjalnych wymaganiach podróżnego, ponieważ dzięki temu będzie on miał zapewnioną właściwą opiekę. Na pokładzie samolotu znajdują się wyznaczone fotele dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek przewoźnicy dysponują profesjonalnym sprzętem, na przykład wózkiem inwalidzkim, oraz transportują sprzęt, który należy do pasażera. Z powodu ograniczonej przestrzeni oraz sprzętu jak najszybsze poinformowanie przewoźnika o przelocie osoby niepełnosprawnej okazuje się bardzo ważne. Przeważnie osoba towarzysząca niepełnosprawnemu ma zapewnione miejsce u jego boku.

Pies przewodnik i sprzęt medyczny w samolocie

Podróż podniebna może się osobom niepełnosprawnym zdawać stresująca, jednakże przewoźnicy na pewno zrobią wszystko, aby okazała się ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeżeli podróżny rezerwujący tanie loty Vigo - Zurych korzysta z pomocy psa przewodnika, zwierzę będzie towarzyszyć swojemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w klatce bądź luku bagażowym. Nie trzeba też martwić się bagażem, bo wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie są częścią bagażu podręcznego i nie zmniejszają jego limitów.