X
Ładowanie...

Tanie loty Vitoria Sofia

już od 157 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sofia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sofia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
10 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
12 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
10 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
13 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
26 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
26 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
29 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
27 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Vitoria Sofia

Przewodnik po lotach Vitoria Sofia

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale samo lotnisko. Tłumy, gwar, nieznana sytuacja – jest to z pewnością stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego powinieneś się spodziewać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest taka straszna. Najbardziej istotne, by mieć pod ręką potrzebne dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się na terenie Unii Europejskiej, konieczny jest tylko dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Vitoria - Sofia, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic zabierać, potrzebujesz jedynie numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy zostanie sprawdzony zabrany plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza znajdującego się w pobliżu taśmy wszystkie monety i papiery, noszone w spodniach, połóż tam również torebkę, kurtkę czy szalik.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Vitoria - Sofia

Tanie loty zazwyczaj pozwalają wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco przestronny, że na pewno się do niego zmieścisz. Jednakze trzeba wszystko rozważyć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a skomplikowana struktura dokładnie skręconych koszulek nie była rozwalona.

Na górze ułóż ważne dokumenty – niebawem będziesz musiał je zaprezentować w trakcie odprawy. Postaraj się by na górze znajdowała się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki muszą być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem walizki warto położyć także inne płyny. Jeśli obsługa wycofa jeden z produktów, nie będzie potrzeby niszczyć przemyślanie ułożonego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, zawczasu sprawdź, co można wnosić na pokład w tanich lotach Vitoria - Sofia.