X
Ładowanie...

Tanie loty Walencja Heraklion

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Walencja Heraklion

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Walencja Heraklion

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Walencja Heraklion

Przewodnik po lotach Walencja Heraklion

Czy możemy palić papierosa na trasie Walencja - Heraklion

Ludzie, którzy są uzależnieni od papierosów, z pewnością myślą, czy można palić podczas podróży Walencja - Heraklion. Trzeba się z tą sprawą zapoznać trochę prędzej, zwłaszcza że niektórzy myślą, że będzie im można na pokładzie palić e-papierosa. Niezbędne wiadomości znajdziemy na portalach linii lotniczych, ale także na przeróżnych stronach poświęconych tematyce latania.

Na pokładzie Walencja - Heraklion nie palimy

Powinniśmy sobie zdawać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy kupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie lecimy na pokładzie sami. Być może będą z nami dzieci, albo ciężarne, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Z tego powodu właśnie w samolocie jest bezwzględny zakaz palenia. Nie będzie tu miało znaczenia, czy tanie loty Walencja - Heraklion wzięliśmy na dość krótką trasę czy być może będziemy lecieć przez kilkanaście godzin. Zakaz jest zawsze ten sam i nie będzie podlegał on odwołaniu. Dodatkowo, odnosi się on zarówno do zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para też ma czasami intensywny zapach.

Co jeżeli w czasie lotu Walencja - Heraklion zapalimy?

Jeśli mimo zakazu skusimy się na palenie np. w toalecie, to musimy się liczyć z konsekwencjami. Także rezerwując tanie loty Walencja - Heraklion musimy mieć wiedzę, że w toaletach będą zainstalowane specjalne czujniki, a więc od razu pójdzie informacja, że zapaliliśmy. Za to złamanie zakazu nałożona nam może kara finansowa, lub nawet kara więzienia, więc lepiej się namyślić czy rzeczywiście nie wytrzymamy tego loty Walencja - Heraklion bez papierosa. Dodatkowo, będziemy wtedy zapisani na czarną listę pasażerów u takiego przewoźnika, a tego na pewno byśmy nie chcieli.

Czy mamy prawo wieźć papierosy na linii Walencja - Heraklion?

Namyślamy się w takim razie, czy tak naprawdę mamy możliwość przewozić ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Walencja - Heraklion dają nam możliwość zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie możemy zabrać ze sobą ich tyle, co pomoże nam przetrwać cały urlop bez notorycznej walki z nałogiem.

Musimy się dowiedzieć, jakie są zasady odnośnie palenia papierosów na lotnisku i w samolocie, a także ich przewożenia. Wówczas z właściwym wyprzedzeniem, możemy się nastawić na obostrzenia panujące w czasie lotu samolotem.