X
Ładowanie...

Tanie loty Walencja Madryt

już od 371 zł
25 lut 03 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Madryt

Bilety lotnicze Hiszpania Madryt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Las Palmas
04 kwi (sob)
Air Europa
Lot bezpośredni
Madryt
15 kwi (śro)
Air Europa
Lot bezpośredni
Las Palmas
07 kwi (wto)
Air Europa
Lot bezpośredni
Madryt
15 kwi (śro)
Air Europa
Lot bezpośredni
Sevilla
23 lut (nie)
Air Europa
Lot bezpośredni
Madryt
26 lut (śro)
Air Europa
Lot bezpośredni
Sevilla
23 lut (nie)
Air Europa
Lot bezpośredni
Madryt
27 lut (czw)
Air Europa
Lot bezpośredni
Sevilla
26 lut (śro)
Iberia
Lot bezpośredni
Madryt
27 lut (czw)
Iberia
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Walencja Madryt

Przewodnik po lotach Walencja Madryt

Mamy nadbagaż na samolot Walencja - Madryt?

Choć naprawdę się próbowaliśmy starać, to mimo wszystko nie udało nam się spakować do torby o wymiarach podanych przez przewoźnika? W tych momentach przewoźnicy będą mówić o nadbagażu oraz proponują konkretne sposoby, jakie rzecz jasna wiążą się z dodatkową opłatą. Ale, trzeba mieć świadomość, co powinniśmy zrobić, jeśli będziemy mieli nadbagaż.

Czy będą opłaty?

Jeśli wyszło, że przekroczyliśmy ustalone wymiary i ciężar, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Walencja - Madryt mają zazwyczaj określoną sztywną wartość od każdego kilograma nad ustalenia, a u regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym większa jest zapłata. Co ważne, dość często możemy za ten nadbagaż płacić wcześniej, czyli jeżeli wiemy, że będziemy przekraczać normy ustalone przez linie lotnicze, to warto z tego skorzystać. Wówczas też będziemy płacić za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdy będziemy płacić za niego już na lotnisku. Warto też mieć świadomość, że bez względu na to czy są to linie regularne czy tanie loty Walencja - Madryt taki bagaż nie może przekroczyć wagi 32 kg. Jeżeli tak będzie, trzeba wziąć kolejny bagaż.

Musimy rozłożyć na parę walizek podczas przelotu Walencja - Madryt

Jeśli nasz bagaż przekroczy ustalone normy, to musimy spakować się w dwie walizki. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi opłatami za tą drugą walizkę, a wszystkie kwoty odnajdziemy na stronie, która oferuje nam te tanie loty Walencja - Madryt. Co ważne, to nie możemy wziąć paru walizek o mniejszej wadze. Możliwie jak najwięcej, ale nie przekraczając dozwolonego limitu, musimy włożyć do jednej walizki. Wartość biletu, nawet jeżeli wpłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tu oddziaływania na wielkość możliwego bagażu. Te zasady są ustalone na stałe i trzeba je poznać jeszcze przed planowanym spakowaniem się, aby później nie było niemiłej niespodzianki

.

Pamiętajmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć każdemu. Ale tanie loty Walencja - Madryt oferują nam szansę wykupienia drugiego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto mimo wszystko pamiętać, że płacąc za niego wcześniej, zanim pojawimy się na lotnisku, zapłacimy mniej.