X
Ładowanie...

Tanie loty Walencja Melilla

już od 35 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Palma De Mallorca
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
30 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santander
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
21 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
27 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Walencja Melilla

Przewodnik po lotach Walencja Melilla

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Walencja - Melilla

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas podróży Walencja - Melilla w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag zależna jest od liczby przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest odczuwany w większym stopniu przy podróżowaniu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas lotu w kierunku zachodnim. Objawami zespołu jet lag mogą być: bezsenność, dezorientacja, ból głowy, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy jet lag na kilkanaście dni przed planowanym lotem Walencja - Melilla poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować położyć się spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować w kierunku zachodnim oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli lecisz w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Walencja - Melilla - informacje, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących na zachód

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachód od Twojego Walencja przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć często zmieniaj pozycję. Pij znaczne ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Walencja - Melilla - porady jak złagodzić objawy dla pasażerów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Walencja postaraj się zapaść w sen. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków wspomagających zasypianie oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Melilla, zrób to najlepiej zaraz po wejściu na pokład samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli zażywasz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed wylotem Walencja - Melilla zaleca się zasięgnąć porady specjalisty.