gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Walencja Poznań

już od 390 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Poznań

Bilety lotnicze Hiszpania Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
16 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
15 wrz (sob)
Ryanair
Barcelona
12 wrz (śro)
Ryanair
Poznań
16 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
14 wrz (pią)
Vueling Airlines
Poznań
16 wrz (nie)
WizzAir
Barcelona
14 wrz (pią)
Ryanair
Poznań
17 wrz (pon)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Walencja Poznań

Przewodnik po lotach KLM Walencja Poznań

Jak przeżyć lot Walencja - Poznań linią KLM z dzieckiem?

Narodziny potomstwa wcale nie muszą oznaczać, że powinniśmy rezygnować z podróżowania, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę dziecko zabierać ze sobą. Trzeba jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dość mocne. Z pierwszym lotem maluszka najlepiej, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Walencja - Poznań linią KLM

Jeżeli planujemy lot z maleństwem, powinniśmy zadbać o to, żeby na linii było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na nocny lot, to ma szansę się okazać, że maleństwo prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w przystępnej kwocie, musimy wiedzieć, że dzieci do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy starszym potomstwie zapłacimy już za cały bilet, czasami jedynie tanie loty Walencja - Poznań linią KLM proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed wylotem Walencja - Poznań linią KLM?

Warto sobie pozostawić trochę czasu, tak byśmy ze spokojem mogli się przyszykować do lotu. Na lotnisko musimy przyjechać prędzej, tak aby bez nerwów zdać wszystkie walizki, mieć możliwość spożyć coś delikatnego i bez problemów pójść do łazienki na moment przed wylotem, w której przewiniemy dziecko. Większość linii lotniczych proponujących swoje usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zajmować naprawdę wygodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Walencja - Poznań linią KLM nie posiadają w swojej usłudze podawania jedzenia, a więc powinniśmy pamiętać o zapakowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszki, lecz także jakiegoś jedzenia. Przy czym zazwyczaj dziecko podróżujące na kolanach nie posiada pozwolenia do swojego bagażu, czyli wszystko powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Poproś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie obawiaj się prosić o wsparcie. Tak samo jeżeli potrzebujesz pomocy przy dziecku, także proś o to. Tanie loty Walencja - Poznań linią KLM mają właściwie przygotowany zespół, który będzie miał za zadanie pomagać pasażerom, czyli również i wam. Jeśli dziecko będzie płakać, próbuj mu dać pierś albo butelkę. Pomyśl również o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, aby dziecko swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem przeszkadzało innym. Lecz też nie przepraszaj za to, że się rozpłakało. Kupiliście bilety na tanie loty Walencja - Poznań linią KLM i jesteście pełnoprawnymi pasażerami. Może się okazać, że twoje dziecko nie przepada za lataniem, ale pamiętaj, że każda podróż ma swoją metę.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób można się przygotować do podróży Walencja - Poznań linią KLM z dzieckiem, tak by uczynić wszystko co tylko możliwe, by lot minął spokojnie i bez większych stresów.