X
Ładowanie...

Tanie loty Walencja Sztokholm

już od 78 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sztokholm

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sztokholm
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
05 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
09 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
05 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Walencja Sztokholm

Przewodnik po lotach Walencja Sztokholm

Jesteś w ciąży, a chcesz lecieć samolotem? Sprawdź, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd służbowy, zasłużone wczasy, albo jeszcze inne sprawy, które skłaniają do podróży: jest mnóstwo pobudek, dla których przyszłe matki decydują się na rejs Walencja - Sztokholm. I choć mówi się, że ciąża to nie choroba, warto pamiętać, że nie zawsze taka forma podróżowania jest dla pań optymalna. Bez znaczenia, czy wybierzemy tanie loty Walencja - Sztokholm, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do którego miesiąca przyszłe matki mogą być wpuszczane na pokład samolotu. Przed rejsem Walencja - Sztokholm absolutnie należy omówić podróż z położnikiem.

Ciężarna planuje lot Walencja - Sztokholm – w jakim czasie można bezpiecznie polecieć?

Chcemy zorganizować wyjazd, zarezerwować bilety na tanie loty Walencja - Sztokholm oraz przygotować walizkę podróżną, czy ciąża okaże się przeszkodą? Tu wiele zależy od zdrowia przyszłej mamy, a także od faktu, w którym trymestrze ciąży jest. Bez względu na samopoczucie lepiej zgłosić się do lekarza prowadzącego ciążę i dowiedzieć, czy przelot okaże się bezpieczny dla kobiety i maleństwa. Przeważnie pierwszy i trzeci trymestr ciąży uważa się za niewłaściwy do podobnych podróży. W pierwszym trymestrze znaczne wahania ciśnienia wpływają niekorzystnie na rozwój narządów dziecka, a w ostatnich miesiącach objawia się zagrożenie przedwczesnym rozwiązaniem, zasłabnięciem, a w efekcie większość linii lotniczych nie wpuszcza na pokład kobiet po 34 tyg. ciąży. Za optymalny okres ciąży do latania uważa się ten między 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna rzecz. Jeśli mamy tę możliwość, dopasujmy wyjazd i zarezerwujmy tanie loty Walencja - Sztokholm akurat w tym czasie.

Przyszła mama na pokładzie w czasie lotu Walencja - Sztokholm – co musimy wiedzieć?

Kobiety, które decydują się na podróż samolotem w czasie ciąży, a posiadają już widoczny brzuszek, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia od lekarza o tygodniu ciąży oraz o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to uniknąć trudności w porcie lotniczym i sytuacji, że kobieta z większym brzuchem nie zostanie wpuszczona do samolotu. Tanie loty Walencja - Sztokholm muszą pożegnać ciężarne w ciąży z bliźniakami – bywa ona traktowana jako ciąża wyższego ryzyka. Lepiej unikać też dłuższych rejsów, odpowiedni czas to trzy godziny. Na stronie FRU.pl bez problemu skontrolujemy czas trwania wybranych połączeń i dopasujemy lot dla siebie .

Ciężarna w samolocie, jak się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna przyszła mama świetnie znosi podróż, inna poczuje dyskomfort związany z długim przebywaniem w jednej pozycji. Warto wiedzieć, jak ułatwić sobie podróż samolotem, by zadbać o swój komfort. Lepiej wybrać miejsca od przejścia, by swobodnie wychodzić do toalety czy w celu wyprostowania nóg. Spacery w czasie lotu są jak najbardziej wskazane, ponieważ pomagają radzić sobie z dolegliwościami kręgosłupa oraz usprawniają krążenie w nogach. Przed podróżą dobrze pomyśleć również o zakupie ubezpieczenia turystycznego: o to również możemy zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.