X
Ładowanie...

Tanie loty z Warszawy Modlina

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Loty wylot z: Warszawa-Modlin

Kierunek: Dania
Kierunek: Austria
Kierunek: Francja
Kierunek: Węgry
Kierunek: Wielka Brytania

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa-Modlin Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa-Modlin

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje wylot z: Warszawa-Modlin

Przewodnik po lotach Warszawa-Modlin

Tanie loty z lotniska Warszawa-Modlin

Tanie loty z Modlina

Lotnisko Warszawa-Modlin zostało stworzone, by obsługiwać głównie tanie linie lotnicze latające z Warszawy. Z roku na rok zwiększa się liczba pasażerów, którzy korzystają z tego portu lotniczego. Mimo że lotnisko otwarto dopiero w 2012 roku, przyjmuje ono już prawie 2,5 mln pasażerów rocznie. Władze lotniska planują dalszą rozbudowę, która ma zwiększyć jeszcze jego przepustowość. Pasażerowie wybierają lotnisko w Modlinie przede wszystkim ze względu na atrakcyjne ceny połączeń lotniczych. Latają stąd głównie tanie linie lotnicze Ryanair obsługujące loty krajowe i kontynentalne oraz czartery, latające po Europie i poza nią. Najpopularniejsze kierunki lotów z Modlina to: Londyn ‎Stansted, Wrocław, Bruksela, Gdańsk, Rzym Ciampino, Paryż, Oslo, Mediolan Bergamo, Dublin i ‎Ateny. Jak widać, są to kierunki związane z działaniami biznesowymi i pracą oraz miejsca typowo wakacyjne i urlopowe. Istnieje również możliwość, by znaleźć najtańsze połączenia na pozostałe lotnisko Warszawy.

Tanie loty z Modlina - dokąd polecieć?

Tanie loty z Modlina zabierają pasażerów w zasadzie do większości najciekawszych miejsc w Europie. Najtańsze bilety lotnicze z Modlina zazwyczaj dotyczą takich kierunków jak Gdańsk, Wrocław, Norwegia, Szwecja i Niemcy (zwłaszcza Kolonia). Oto pełna lista miejsc, do których dolecisz z Modlina:

Tanie loty Warszawa Modlin Malaga
Tanie loty Warszawa Modlin Algier
Tanie loty Warszawa Modlin Kolonia
Tanie loty Warszawa Modlin Katania
Tanie loty Warszawa Modlin Dublin
Tanie loty Warszawa Modlin Figari
Tanie loty Warszawa Modlin Hanoi
Tanie loty Warszawa Modlin Mykonos
Tanie loty Warszawa Modlin Kraków
Tanie loty Warszawa Modlin Lizbona
Tanie loty Warszawa Modlin Londyn
Tanie loty Warszawa Modlin Madryt
Tanie loty Warszawa Modlin Minorka
Tanie loty Warszawa Modlin Nicea
Tanie loty Warszawa Modlin Saloniki
Tanie loty Warszawa Modlin Wrocław

 

Tanie loty z Modlina - promocje

Znaleźć promocje lotów z Modlina nie jest trudno. Wystarczy wejść na FRU.PL, ponieważ zobaczysz tam zawsze najniższe ceny. Możesz też zapisać się do newslettera i na Alarmy Cenowe, dzięki którym otrzymasz e-maila, natychmiast, gdy pojawią się tanie bilety lotnicze z Modlina do wybranych przez Ciebie miejsc. Na chwilę obecną najtańsze loty z Modlina kosztują jedynie 279 zł. Podróż z Modlina nie musi też być długa. Najkrótszy lot trwa tylko 1 godzinę. Samolot to w końcu nie tylko oszczędność pieniędzy, ale też czasu. Oszczędzać możesz razem z nami, na FRU.pl znajdziesz tanie bilety z Warszawy-Modlin.

Tanie loty z Modlina - jak szukać tanich lotów?

Najbardziej opłaca się kupować bilety na 2-3 miesiące przed planowaną podróżą, ponieważ po tym czasie ceny zaczynają gwałtownie rosnąć, a pula najtańszych taryf się wyczerpuje. Nie zawsze dotyczy to lotów krajowych - na te można dostać dobre ceny zarówno miesiąc, jak i tydzień przed wylotem. Możesz też porównać loty z Modlina z lotami z Okęcia oraz z tanimi lotami z innych miast Polski, np:
Tanie loty z Gdańska
Tanie loty z Krakowa
Tanie loty z Wrocławia
Tanie loty z Poznania
Tanie loty z Bygdoszczy
Warto tak robić, ponieważ czasem bardziej opłaca się dojechać do dalszego miasta i skorzystać z tańszych biletów lotniczych.

Tanie loty z Modlina - Ryanair

Największym przewoźnikiem latającym z lotniska Warszawa-Modlin jest tania linia lotnicza Ryanair. Powstała ona w 1985 r. i stworzyła siatkę niezwykle tanich połączeń lotniczych po całej Europie. W zasadzie dociera do każdego interesującego zakątka kontynentu oraz na wyspy. Firma rozpoczęła działalność w Polsce w 2005 r. i od tego czasu wzrasta liczba pasażerów wybierających Tanie loty Ryanair. Sukces firma zawdzięcza nie tylko atrakcyjnym cenom. W porównaniu do innych tanich linii lotniczych, Ryanair ma dość duże limity bezpłatnego bagażu podręcznego. To bardzo ważna sprawa, ponieważ w low costach bagaż rejestrowany jest zwykle drogi. Pasażer Ryanaira może zabrać ze sobą na pokład dwie sztuki bezpłatnego bagażu. Ponadto można z nim dolecieć do 37 miejsc - od Londynu, Paryża czy Rzymu, przez Grecję, Hiszpanię, Skandynawię, po Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Kopenhagę.

Tanie loty z Modlina - dojazd na lotnisko

Modlin znajduje się 36 km od centrum Warszawy. Najdogodniejszy bezpośredni dojazd oferują tzw. ModlinBusy. Kursują one nie tylko spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, lecz także z Dw. Wschodniego, metra Młociny czy w ogóle z innych miast Polski. Ceny ModlinBusa zaczynają się od 9 zł, ale w tej cenie jest zazwyczaj tylko pierwsze miejsce na dane połączenie. Kolejne kosztują już np. 17 czy 27 zł. Podróż trwa zazwyczaj mniej niż godzinę, a rezerwując miejsce, można dobrać kurs do godziny wylotu. Drugą opcją dojazdu na lotnisko Warszawa-Modlin jest bilet kolejowy. Kosztuje on 19 zł i oprócz tego, że obejmuje przejazd pociągiem z warszawskich dworców, to jeszcze jest ważny w ciągu 75 minut na pozostałe środki komunikacji miejskiej. Autobus Kolei Mazowieckich z dworca na lotnisko Modlin kosztuje 6 zł. Nieco lepiej mają warszawiacy korzystający z karty miejskiej - mogą dojechać w ramach pierwszej strefy do stacji Warszawa-Choszczówka i dopiero tam kupić bilety na dalszy transport.