X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Aarau

już od
14 mar 21 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nowy Dwor Mazowiecki Aarau

Bilety lotnicze Nowy Dwor Mazowiecki Aarau

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Aarau

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Aarau

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu podręcznym- poradnik dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Nowy Dwor Mazowiecki - Aarau samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na podróż Nowy Dwor Mazowiecki - Aarau poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis artykułów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Regulaminy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zabronione. Przede wszystkim należą do nich narzędzia, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, palna, a także śrut. Dodatkowo zabrania się przewozu atrap broni, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zakazuje jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, sprawdzisz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o brzytwach, nożach, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest również wnoszenie do samolotu materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, dynamit, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Nowy Dwor Mazowiecki -Aarau i zamierzasz zabrać ze sobą coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków przewozu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak trucizny czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby planujące lot Nowy Dwor Mazowiecki - Aarau muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście podczas lotu. Należą do nich między innymi preparaty na receptę, środki ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również glukometr.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Nowy Dwor Mazowiecki - Aarau