X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Ateny

już od 367 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ateny

Bilety lotnicze Polska Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
12 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
12 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Ateny

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Ateny

Co ma prawo znaleźć się w walizce podczas podróży Nowy Dwor Mazowiecki - Ateny

Jeśli mamy lecieć po raz pierwszy, bo wreszcie do podróży skusiły nas tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Ateny, to z pewnością zastanawiamy się, co mamy prawo ze sobą zabrać, a czego zabrać nam nie wolno. Dlatego warto spojrzeć do odpowiednich poradników, które na swojej witrynie mają przeróżni przewoźnicy. Wówczas mamy możliwość na ten temat pozyskać naprawdę sporą wiedzę.

Co mamy prawo posiadać w samolocie w czasie przelotu Nowy Dwor Mazowiecki - Ateny

Przede wszystkim jesteśmy zainteresowani, co możemy wziąć ze sobą do samolotu podczas lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Ateny? Warto mieć wiedzę, że możemy zabrać odrobinę pożywienia, jeśli będzie ono zapakowane przez producenta. Dodatkowo mamy możliwość zabrać trochę płynów, jednak nie więcej niż 1 litr, a dodatkowo muszą znajdować się w butelkach do 100 mililitrów. Takie płyny powinny być spakowane wspólnie, w przezroczystym woreczku, ponieważ wtedy łatwiej będziemy mogli przejść przez kontrolę. I nie będzie miało tu znaczenia, czy wybieramy regularne linie czy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Ateny, tego rodzaju wytyczne będą nas obowiązywać przy każdym locie.

W czasie podróży Nowy Dwor Mazowiecki - Ateny medykamenty możemy mieć

Nawet jeżeli postanowimy wykupić bilet na najtańszy lot za , to mimo wszystko powinniśmy mieć świadomość, że medykamenty do samolotu mamy prawo zabrać. Tak te, które są ogólnodostępne jak dla przykładu lek na kaszel, jak również te na receptę. Przy tych na receptę powinniśmy jednak mieć pismo od doktora. Oczywiście możemy mieć ich ze sobą tyle, ile faktycznie potrzebujemy podczas podróży, a więc jeżeli czeka nas krótka wyprawa , to nie należy brać więcej, niż będziemy w stanie zużyć.

Co do bagażu rejestrowanego?

Jeżeli pragniemy na lot Nowy Dwor Mazowiecki - Ateny wziąć większą ilość płynów, albo chcemy zabrać coś ostrego, to trzeba to spakować do bagażu rejestrowanego. Wtedy będzie to lecieć w luku bagażowym i będziemy mogli to przewieźć, nawet jeśli wybierzemy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Ateny. Musimy mimo wszystko wiedzieć, że bez względu na to, do jakiego bagażu je włożymy. Nie będziemy mogli zabrać ze sobą substancji łatwopalnych i wybuchowych, a to znaczy, że na miejscu muszą zostać różnego rodzaju butle z gazem oraz latarki gazowe.

Warto zobaczyć jakie obostrzenia w odniesieniu do walizek posiadają tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Ateny i pozostałe linie lotnicze. Im więcej się na ten temat dowiemy, tym mniejszą ilość rzeczy będziemy musieli wyjąć z walizki w czasie kontroli i pozostawić na lotnisku.