X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Baia Mare

już od 197 zł
19 lip 26 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
03 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
27 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
05 sie (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
19 sie (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
27 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
31 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
07 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
12 sie (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Baia Mare

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Baia Mare

Rent a car w czasie podróży Nowy Dwor Mazowiecki - Baia Mare- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla podróżnych

Lecisz z rodziną w podróż Nowy Dwor Mazowiecki - Baia Mare, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości mniejszych miasteczek podczas całego wyjazdu? Jeśli posiadasz kolejne fundusze, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Nowy Dwor Mazowiecki - Baia Mare. Możesz tego dokonać na miejscu lub wcześniej przez Internet za pomocą naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie auta, które spełni wszystkie nasze wymogi. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu samochodu, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed lotem Nowy Dwor Mazowiecki - Baia Mare wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie niejasności mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Musisz skontrolować czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem zostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Podczas odbierania auta sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszelkie zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze samochodu nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Najczęściej wypożyczalnie informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w momencie zwrotu samochodu. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.