X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Bellinzona

już od 125 zł
11 sie 18 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
19 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
11 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
13 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Bellinzona

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Bellinzona

Posiadamy nadbagaż na lot Nowy Dwor Mazowiecki - Bellinzona?

Choć naprawdę się próbowaliśmy starać, to jednak nie dało nam się zapakować do walizki o wymiarach podanych przez przewoźnika? W tych momentach przewoźnicy będą mówić o nadbagażu i proponują konkretne sposoby, które oczywiście będą wiązały się z większą zapłatą. Nie mniej, warto wiedzieć, co powinniśmy robić, jeżeli mamy nadbagaż.

Czy będą opłaty?

Jeśli wyszło, że przekraczamy dozwolone wielkości i wagę, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Bellinzona mają przeważnie określoną sztywną wartość od każdego kilograma ponad wytyczne, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dłuższa trasa, tym większa jest zapłata. Co ważne, dosyć często mamy możliwość za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, czyli jeśli mamy świadomość, że będziemy przekraczać normy narzucone przez linie lotnicze, to trzeba z tego korzystać. Wówczas też zapłacimy za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdybyśmy płacili za niego już przy odprawie. Warto też wiedzieć, że bez znaczenia czy będą to linie regularne czy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Bellinzona nasz bagaż nie może przekroczyć ciężaru 32 kg. Jeśli tak się stanie, musimy wziąć drugi bagaż.

Powinniśmy rozkładać na kilka bagaży w czasie przelotu Nowy Dwor Mazowiecki - Bellinzona

Jeśli nasz bagaż przekracza dopuszczalne normy, to powinniśmy pakować się w dwie walizki. Rzecz jasna wiąże się to z kolejnymi płatnościami za tą kolejną walizkę, a konkretne ceny znajdziemy na stronie, która oferuje nam takie tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Bellinzona. Co istotne, to nie mamy możliwości wziąć kilku toreb o małej wadze. Realnie jak najwięcej, ale nie przekraczając dozwolonego limitu, musimy włożyć do jednej torby. Cena biletu, także jeżeli zapłaciliśmy za niego tylko , nie ma tutaj wpływu na wielkość możliwego bagażu. Te wytyczne będą ustalone na stałe oraz warto je poznać jeszcze przed planowanym pakowaniem, aby później nie było nieprzyjemnej niespodzianki

.

Pamiętajmy, że nadbagaż ma prawo się przydarzyć każdemu. Ale tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Bellinzona dają nam szansę zakupienia kolejnego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Warto mimo wszystko wiedzieć, że płacąc za niego prędzej, zanim znajdziemy się na lotnisku, zapłacimy mniej.