X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Berno

już od 360 zł
13 lip 20 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
15 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
20 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
22 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
16 wrz (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
20 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
16 wrz (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Berno

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Berno

Czy niepełnosprawny może odbyć przelot Nowy Dwor Mazowiecki - Berno?

Latanie robi się tańsze, a to znaczy, że znacznie więcej ludzi zgadza się korzystać z takich ofert na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Berno. Dodatkowo, wśród podróżnych dość często możemy także spotkać osoby niepełnosprawne, a to wszystko dlatego, że mają możliwość oni latać rzeczywiście wygodnie. Jednak zanim zakupimy najkorzystniejszy bilet , oraz zdecydujemy się pozwiedzać inne kraje, trzeba się dowiedzieć, na co mają szansę nastawić się niepełnosprawni.

Pies przewodnik może siedzieć na pokładzie podczas lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Berno

Jeśli ktoś okazuje się być niewidomy oraz chce korzystać z pomocy psa przewodnika, to warto mieć świadomość, że taki pies ma prawo znajdować się razem z nim na pokładzie samolotu. Nie trzeba go wówczas na moment lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Berno dawać do luku bagażowego, co więcej nie musi przesiadywać w transporterze, lecz obowiązkowo musi mieć założony kaganiec i smycz. Tego psa przewodnika powinniśmy zgłaszać odpowiednio wcześniej, od razu do przewoźnika z oferty jakiego planujemy korzystać. Chodzi o to, aby wiedział, ile takich ludzi będzie w samolocie i aby odpowiednio je rozmieścił na siedzeniach.

Zapewniona jest asysta w czasie przelotu Nowy Dwor Mazowiecki - Berno

Trzeba wiedzieć, że nie tylko osoby niewidome mają prawo bez przeszkód skorzystać z propozycji jaką prezentują tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Berno. Jeśli ktoś będzie miał ograniczoną możliwość samodzielnego przemieszczania się, albo nawet jeździ na wózku inwalidzkim, to również może swobodnie zarezerwować dla siebie przelot Nowy Dwor Mazowiecki - Berno. Oczywiście już przy uzupełnianiu dokumentów musi zaznaczyć właściwe pozycje, ponieważ wtedy przewoźnik może właściwie rozplanować rozmieszczenie podróżnych, ale również zapewnić pomoc dla tej osoby. Będzie ona mogła liczyć na pomoc przy zapięciu pasów, w czasie wchodzenia i wychodzenia z samolotu, a także podczas transportowania walizki. Poza tym tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Berno powiadamiają, że te osoby mogą zajechać na swoim wózku do wejścia na pokład, a potem jest im zagwarantowana pomoc przy przeniesieniu się na węższy wózek, on swobodnie się w tym przejściu zmieści. Wózek inwalidzki zostanie schowany w luku bagażowym oraz podstawiony po lądowaniu.

Tanie linie Nowy Dwor Mazowiecki - Berno robią wszystko co w ich mocy, aby zagwarantować niepełnosprawnym pasażerom właściwą wygodę lotu. Jeżeli tylko będą o wszystkim powiadomione wcześniej, to będą mogły się właściwie przyszykować na dany lot.