X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Cartagena

już od

19 cze 26 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nowy Dwor Mazowiecki Cartagena

Bilety lotnicze Nowy Dwor Mazowiecki Cartagena

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Cartagena

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Cartagena

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- poradnik dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Nowy Dwor Mazowiecki - Cartagena samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić ograniczenia w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Nowy Dwor Mazowiecki - Cartagena poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz przedmiotów zakazanych, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Regulaminy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zabronione. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, broń kulkowa, a także naboje. Dodatkowo zakazuje się przewozu imitacji broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o żyletkach, nożyczkach, a także strzykawkach z igłą. Niedopuszczalne jest również zabieranie na pokład materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Nowy Dwor Mazowiecki -Cartagena i zamierzasz zabrać ze sobą coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów chemicznych, takich jak trucizny czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu rejestrowanym. Wyjątek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi podczas lotu. Należą do nich między innymi leki wydawane z przepisu lekarza, preparaty ogólnodostępne - syropy, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również termometr.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Nowy Dwor Mazowiecki - Cartagena