X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa-Modlin Chania

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa-Modlin Chania

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa-Modlin Chania

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa-Modlin Chania

Przewodnik po lotach Warszawa-Modlin Chania

Miła podróż samolotem – jak uprzyjemnić sobie lot

To nieważne, czy korzystasz z tanich lotów Nowy Dwor Mazowiecki - Chania, czy regularne linie lotnicze, przelot samolotem bywa naprawdę nużąca. Szczególnie, jeżeli planujesz naprawdę długi rejs. Wielogodzinny lot to zazwyczaj poważne wyczerpanie dla organizmu, dodatkowo wymaga bardzo dużo cierpliwości. Dowiedz się, jakie są sposoby, żeby przelot był zdecydowanie wygodny.

Komfort przede wszystkim

Co najważniejsze trzeba przestać wierzyć w to, że tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Chania z reguły są bardziej niewygodne. Można się nimi owinąć albo podłożyć pod głowę.

Odrobina ruchu podczas rejsu

By zapobiec zmęczeniu i powstrzymać obrzęki dłoni i stóp, trzeba się chociaż trochę poruszać. Nie mamy na myśli wycieczek po pokładzie – postaraj się chwilę pogimnastykować na miejscu. Napinaj wszystkie mięśnie, pomachaj nogami, rozciągnij się. Jeśli masz taką możliwość – wyciągnij nogi.To nie będzie Nie jest to łatwe zadanie, szczególnie jeśli zajdujesz się przy oknie. Z tego powodu, jeżeli istnieje taka opcja, w tanich lotach Nowy Dwor Mazowiecki - Chania rezerwuj miejsca znajdujące się na zewnątrz albo te w okolicy wyjścia awaryjnego. Pamiętaj także, że z reguły ostanie siedzenia z tyłu nie pozwalają się rozłożyć.