X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Granada

już od

29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nowy Dwor Mazowiecki Granada

Bilety lotnicze Nowy Dwor Mazowiecki Granada

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Granada

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Granada

Jak transportować sprzęt sportowy w samolocie

Firmy lotnicze, także tanie loty  Nowy Dwor Mazowiecki - Granada umożliwiają wniesienie do samolotu sprzętu sportowego bez większego wysiłku. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi nieregularnymi kosztami. Sprawdź informacje o transportowania sprzętu sportowego.

Transport rowerów samolotem

Masz możliwość wykupienia kolejnego bagażu i zapakowania do niego roweru. Oczywiście rower powinien zostać specjalnie naszykowany do przewozu. Należy go przede wszystkim opakować go w dedykowae do tego opakowanie z kartonu lub foliowe.

Ponadto musisz usunąć powietrze z kół i rozkręcić przednie koło. Trzeba je przymocować do ramy. Kierownica powinna zostać lekko poluźniona i ułożona równolegle do ramy. Również pedały muszą być zdjęte lub przekręcone na wewnętrzną stronę. W takim ustawieniu sprzęt sportowy może zostać przetransportowany w bagażu rejestrowanym tanich lotów Nowy Dwor Mazowiecki - Granada.

Tanie loty w góry, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe mogą być nadawane jako bagaż sportowy. Powinieneś je zapakować do odpowiedniego futerału, żeby zapobiec uszkodzeniu. Inne wyposażenie narciarskie, jak kask, można zmieścić do bagażu rejestrowanego. Najczęściej jednakże para nart wraz z butami i kijkami obliczane są jako jeden bagaż.

Opłata za transport sprzętu narciarskiego zmienia się u różnych przewoźników. Niektóre tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Granada  pobierają opłatę jak za kolejny bagaż rejestrowany. Czasami jednak przewozi się narty w ramach ceny za normalny bagaż rejestrowany i nie jest za to pobierana dodatkowa opłata.