X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Graz

już od 1251 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Graz

Bilety lotnicze Polska Graz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
01 paź (wto)
Lufthansa
Graz
07 paź (pon)
Lufthansa
Katowice
27 wrz (pią)
Lufthansa
Graz
03 paź (czw)
Lufthansa
Katowice
29 wrz (nie)
Lufthansa
Graz
03 paź (czw)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Graz

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Graz

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tyle lot, ale właśnie port lotniczy. Zamieszanie, hałas, nieznana sytuacja – to jest przecież trudne przeżycie. Zdradzamy, czego można się spodziewać przed pierwszym lotem i jak się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale stresująca. Najbardziej istotne, by zabrać ze sobą wszelkie dokumenty. Kiedy latasz na terenie Unii Europejskiej, niezbędny jest jedynie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, także tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Graz, obsługują bilety elektroniczne. Nie trzeba nic drukować, potrzebne jest wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

Podczas odprawy prześwietlony zostanie zabrany bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza umieszczonego na taśmie wszelkie monety i papiery, które nosisz w spodniach, połóż tam także torebkę, kurtkę lub chustę.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Nowy Dwor Mazowiecki - Graz

Tanie loty z reguły dają ci wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco przestronny, że z pewnością się do niego pomieścisz. Jednak trzeba każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja ciasno skręconych koszulek nie była zburzona.

Na górze zapakuj wszystkie dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w trakcie odprawy. Zrób tak, by by na górze była i kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty przelej do plastikowych buteleczek. Z samej góry torby warto włożyć także napoje. Jeżeli obsługa będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby niszczyć starannie upakowanego bagażu. Żeby tego uniknąć, przed wylotem znajdź informację, jakie przedmioty możesz wziąć do samolotu w tanich lotach Nowy Dwor Mazowiecki - Graz.