X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Helsinki

już od 405 zł
22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Helsinki

Bilety lotnicze Polska Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
15 maj (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
17 maj (nie)
Norwegian
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 cze (czw)
SAS
Helsinki
18 cze (czw)
SAS
Gdańsk
15 lis (pią)
SAS
Helsinki
18 lis (pon)
SAS
Gdańsk
15 lis (pią)
SAS
Helsinki
19 lis (wto)
SAS
Gdańsk
18 lis (pon)
SAS
Helsinki
19 lis (wto)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Helsinki

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Helsinki

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Nowy Dwor Mazowiecki -Helsinki i chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem? Przed wyjazdem zweryfikuj, do czego zobowiązani są turyści. W jakich sytuacjach możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdź nasz artykuł!

Do czego zobowiązani są pasażerowie?

Planujesz urlop na terenie UE? Przed wylotem należy sprawdzić unijne regulacje, które definiują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto zweryfikować również przed lotami do bardziej odległych destynacji. Przed Tobą lot Nowy Dwor Mazowiecki -Helsinki, a może masz inne plany? Podstawowa zasada mówi o tym linie lotnicze mogą nie wpuścić na pokład osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z turystami, którzy mogą zagrozić bezpieczeństwu innych podróżnych. Osoby wchodzące na pokład muszą także przestrzegać zasad związanych z zawartością bagażu. Zakazane jest przewożenie środków, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - takie jak igły, noże, materiały pirotechniczne.

Kiedy mamy prawo żądać rekompensaty

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak podchodzić do turystów z należytym szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać ochotników do opuszczenia samolotu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Podróżni mają wtedy prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Nowy Dwor Mazowiecki -Helsinki pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.