X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Ibiza

już od 875 zł
07 lis 14 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ibiza

Bilety lotnicze Polska Ibiza

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 maj (pią)
Lufthansa
Ibiza
13 maj (czw)
Lufthansa
Warszawa
04 maj (wto)
Ryanair
Ibiza
13 maj (czw)
Ryanair
Warszawa
09 maj (nie)
Lufthansa
Ibiza
15 maj (sob)
Lufthansa
Gdańsk
04 lis (śro)
KLM
Ibiza
11 lis (śro)
Air Europa
Warszawa
09 maj (nie)
Lufthansa
Ibiza
17 maj (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Ibiza

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Ibiza

Pierwsza podróż samolotem Nowy Dwor Mazowiecki - Ibiza - to warto wiedzieć! Wskazówki dla pasażerów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Wybierasz się poraz pierwszy samolotem Nowy Dwor Mazowiecki - Ibiza i boisz się lecieć? Dodatkowo w mediach już nie raz przeczytałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Poniżej prezentujemy listę sytuacji, których możesz się spodziewać, ale nie są regułą.

Jak przygotować się do lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Ibiza - zalecenia dla podróznych

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Nowy Dwor Mazowiecki - Ibiza, zajmujesz wybrane miejsce i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie stosować się do zaleceń załogi obsługującej lot. Od klasy przewoźnika zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu lotniczym nie należy do rzeczy ani przyjemnych, ani zdrowych, zwłaszcza w przypadku, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele lotnicze w dzisiejszych czasach są wąskie, głównie dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Permanentne siedzenie w nich przez dłuższy okres czasu może doprowadzić do problemów z krążeniem. W ostateczności odczuwać będziesz ból głowy. Dlatego zaleca się spacerowanie po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Podczas stratu i lądowania mamy do czynienia z przyspieszeniami związanymi ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwość znać własne ciało i jak reaguje reakcje na przeciążenia i wahania ciśnienia. Skutecznym sposobem dla większości ludzi odczuwających przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie pastylek miętowych. W związku z z możliwością wystąpienia nudności nie poleca się spożywania napojów alkoholowych, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie.Trzeba też wiedzieć, że wewnątrz samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się spożywać dużą ilość płynów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Organizujesz podróż samolotem do Nowy Dwor Mazowiecki - Ibiza ale boisz się turbulencji? Zanim zrezygnujesz z zakupu biletu na samolot zapoznaj się, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to burzliwe ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot wpada w drgania, lekko opada. Turbulencji nie trzeba się obawiać, ponieważ w delikatnej wersji zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie normalne zjawisko. Turbulencje najczęściej nie są odczuwane przez podróżnych, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu należy mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Sprawdź jacy przewoźnicy kursują na trasie Nowy Dwor Mazowiecki - Ibiza: