X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Ischgl

już od 48 zł
04 mar 11 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Austria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Austria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
13 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
17 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
15 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
17 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
10 mar (wto)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Wiedeń
24 mar (wto)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Warszawa
06 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
16 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
07 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
17 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Ischgl

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Ischgl

Tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Ischgl z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Nie zawsze możesz do celu podróży dolecieć jedną linią. Od czasu do czasu zwyczajnie może się okazać, że loty z przesiadkami są mniej kosztowne i bardziej opłacalne. Wcale nie musisz się ich bać. Oto, co należy wiedzieć o lotach łączonych na trasie Nowy Dwor Mazowiecki - Ischgl.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w liniach tradycyjnych, zazwyczaj wszystkie przesiadki znajdują się na jednym bilecie. Tym sposobem odprawiasz się wyłącznie jeden raz i od razu otrzymujesz karty pokładowe. Tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Ischgl najczęściej uważają każdą zmianę samolotu jako kolejny rejs. W tym wypadku należy przejść odprawę przed każdym lotem. Jeśli przesiadka odbywa się w kraju wymuszającym posiadanie wizy, powinieneś także przygotować się na kontrolę.

Jak widać, że przesiadki na trasie Nowy Dwor Mazowiecki - Ischgl nie są wcale mało komfortowe. Dodatkowo, jest to świetny trick na zaoszczędzenie pieniędzy. Wyjątkowe narzędzie Smart Connection pozwala na znalezienie bardzo korzystnych biletów przesiadkowych. Upust może wynieść około 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

Opóźnienia to właśnie powód, który niepokoi podróżujących. To rzeczywiście mało komfortowa sytuacja, wiele osób zastanawia się, jak przygotować się do przesiadki. Ile czasu potrzeba na poruszanię się wśród bramek? Z reguły firmy przewozowe same to wyznaczają. Bardzo rzadko zdarza się tak, że trzeba natychmiast przejść do innej bramki. Najczęściej bez problemu będziesz mógł jeszcze zjeść przekąskę. Kiedy jednak pojawi się opóźnienie, linie lotnicze od razu służą pomocą i wyszukują ci siedzenie w następnym samolocie.

W opcji Smart Connection zazwyczaj przesiadka wynosi kilka godzin. Ale nie obawiaj się, nie stracisz czasu. Przesiadki przypadają w najciekawszych miejscach na ziemi. Możesz zobaczyć barwny Paryż czy ciekawą Barcelonę i powoli przyjechać znów na lotnisko.