X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Kluż-Napoka

już od 511 zł
07 cze 14 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kluż-Napoka

Bilety lotnicze Polska Kluż-Napoka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
01 sie (sob)
LOT
Kluż-Napoka
14 sie (pią)
LOT
Poznań
03 sie (pon)
LOT
Kluż-Napoka
14 sie (pią)
LOT
Poznań
31 lip (pią)
LOT
Kluż-Napoka
14 sie (pią)
LOT
Poznań
01 sie (sob)
LOT
Kluż-Napoka
13 sie (czw)
LOT
Poznań
03 sie (pon)
LOT
Kluż-Napoka
13 sie (czw)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Kluż-Napoka

Zniszczenie lub zagubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

To pewnie największa obawa wszystkich podróżujących – co może się stać, jeżeli ich bagaż będzie uszkodzony lub zwykle zginie? Bez nerwów, linie lotnicze są na to przygotowane. Sprawdź, co zrobić, kiedy twój bagaż po prostu się zagubi.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Nowy Dwor Mazowiecki - Cluj Napoca z reguły bierze się tylko bagaż podręczny, więc możesz go pilnować. Jeżeli samodzielnie zniszczysz walizkę lub torbę, nie masz prawa, by wnosić o wypłacenie odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, zniszczonego w luku bagażowym sprawa wygląda nieco iaczej.

Kiedy zauważysz uszkodzenie bagażu, należy zgłosić to na lotnisku lub w najbliższym punkcie obsługi klienta linii lotniczysz. I tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Cluj Napoca, i tradycyjne linie gwarantują zwrot środków za uszkodzenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednakże wypłacana kwota będzie znacznie niższa, jeżeli bagaż był nieprawidłowo spakowany.

Jeśli bagaż jest opóźniony w tanich lotach Nowy Dwor Mazowiecki - Cluj Napoca

Zagubienie przez przewoźnika bagażu rejestrowanego nie jest zbyt częstym przypadkiem, jednak – może się także zdarzyć. W takiej sytuacji także wypłacone ci zostanie odszkodowanie. Ponadto, zwrócone ci będą koszty, które ponosi się w związku z zakupami zastępczymi, kiedy czekasz na znalezienie zaginionego bagażu. Aby złożyć wniosek masz 21 dni.

Czasami może okazać się także, że bagaż zostanie zaginiony i niestety możesz utracić swoje rzeczy. Tego rodzaju sytuacje zdarzają się rzadko, ale w wyniku tego trzeba dokupić polisę ubezpieczeniową. Ubezpieczenie tego typu należy wykupić jeszcze przed lotem, na przykład w czasie płacenia za bilety. Ochrona bagażu jest standardową częścią polisy. Oczywiście obowiązuje zarówno w tanich lotach Nowy Dwor Mazowiecki - Cluj Napoca, jak i standardowych liniach lotniczych.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Nowy Dwor Mazowiecki - Cluj Napoca