X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Levi

już od 187 zł
28 paź 04 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
06 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
01 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Helsinki
22 paź (czw)
Finnair
Lot bezpośredni
Oulu
24 paź (sob)
Finnair
Lot bezpośredni
Warszawa
10 lip (sob)
Air Baltic
Helsinki
18 lip (nie)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Levi

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Levi

Ograniczenia ruchowe a lot Nowy Dwor Mazowiecki - Levi

Coraz częściej samoloty, które oferowane okazują się być przez różne linie lotnicze mogą być przygotowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oznacza to, że mają prawo oni swobodnie przemieszczać się w taki sposób, a w dodatku jeszcze mają możliwość oczekiwać na darmową pomoc, czy to na lotnisku czy już na pokładzie samolotu. Trzeba mimo wszystko zdać sobie sprawę z kilku kwestii, tak aby mieć gwarancję, że odpowiednio się do takiego latania przyszykujemy, nawet jeśli zarezerwujemy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Levi.

To co najistotniejsze zgłaszajmy przed podróżą Nowy Dwor Mazowiecki - Levi

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że ilość miejsc dla ludzi niepełnosprawnych na pokładzie samolotu jest ograniczona. Dlatego już w czasie rezerwowania biletu na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Levi powinniśmy zgłosić ten fakt przewoźnikowi, tak żeby mógł on to zarejestrować i odpowiednio nas ulokować w czasie podróży. Jeżeli przemieszczamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim dojechać do samolotu, a potem przesiądziemy się na inny wózek, którym dostaniemy się do samolotu. Nasz będzie schowany do luku bagażowego oraz dostarczony nam po wylądowaniu. Rzecz jasna podczas takiego przesiadania się z wózka na wózek mamy możliwość liczyć na pomoc załogi takiego lotu.

Nie będzie wpływało na bagaż podręczny

Warto mieć świadomość, że nawet rezerwując najtańszy bilet , mamy prawo posiadać pewność, że balkonik czy laska pomagająca nam w przemieszczaniu się, nie są wliczane do masy walizki. Znaczy to, że będzie nam przysługiwał jednakowy bagaż podręczny jak pozostałym pasażerom. Dodatkowo nawet tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Levi zezwalają na darmową obecność psa przewodnika oraz co istotne, pozwalają aby znajdował się on razem z nami na pokładzie samolotu.

Jeśli wiemy, że podczas lotu będziemy potrzebowali pomocy ze względu na pewną niepełnosprawność, to warto to prędzej zgłaszać. Dodatkowo trzeba poznać własne prawa, lecz także obowiązki, tak żebyśmy mieli gwarancję, że dobrze przyszykujemy się do takiej wyprawy. Tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Levi mają sporo ciekawych ofert, a skoro nie dyskryminują one ludzi z jakąkolwiek niepełnosprawnością, to trzeba z tego korzystać. To także oznacza, że znacznie częściej na spełnianie marzeń o wyprawach decydują się niewidomi, niesłyszący, a także ludzie z niepełnosprawnością ruchową.