X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Lugano

już od 117 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
30 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
01 kwi (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
21 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
24 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Lugano

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Lugano

Lot Nowy Dwor Mazowiecki - Lugano dobiegł końca - zabierz bagaż

Nasz upragniony lot Nowy Dwor Mazowiecki - Lugano w końcu dobiegł końca, więc teraz możemy poddać się radości podziwiania miasta i odpoczynku. Ale zanim to nastąpi, musimy jeszcze zabrać naszą walizkę. W jaki sposób odbywa się cała ta część latania i czego powinniśmy się tu spodziewać, tak aby się niepotrzebnie nie denerwować?

W jaki sposób wygląda odbiór walizek po przelocie Nowy Dwor Mazowiecki - Lugano

Jeśli wylądowaliśmy już na docelowym lotnisku, to warto mieć świadomość, że na początku musimy odbyć kontrolę graniczną, a to oznacza, że zabierze nam ona pewną część minut. Kiedy dopełnimy już tych formalności, to będziemy musieli przejść do hali, w której możemy zabrać walizkę. Mieszczą się tam specjalne monitory, na których znajdziemy wiadomość, na której linii pojawiają się walizki z naszego lotu Nowy Dwor Mazowiecki - Lugano. Część ta za każdym razem prezentuje się tak samo oraz nie będzie miało tu znaczenia, czy wybraliśmy linie regularne, czy być zdecydowaliśmy się na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Lugano. Musimy się tutaj jednak uzbroić w spokój, ponieważ okres oczekiwania na walizkę ma szansę wynieść także 45 minut.

Zarezerwowaliśmy przelot z przesiadaniem się?

Odeszliśmy od propozycji wybrania najkrócej trwającego lotu oraz zgodziliśmy się na przelot z przesiadaniem się. Tutaj sprawa odbioru bagaży, będzie zależała od tego, po jakim okresie wybieramy się w dalszą podróż. Jeżeli nasze tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Lugano są tak zaplanowane, że lecimy już tego samego dnia, to w regularnych lotach nasz bagaż zostanie zaniesiony z jednego samolotu do drugiego a my nie będziemy musieli się tym martwić. Jeśli jednak będziemy mieli samolot Nowy Dwor Mazowiecki - Lugano na kolejny dzień, to będziemy musieli zabrać nasz bagaż, a potem przed kolejnym wylotem, ponownie go oddać. Jednak pamiętajmy, że tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Lugano mają to przygotowane w ten sposób, że naprawdę nie będziemy musieli się niczym martwić.

Odbiór walizek wbrew pozorom nie będzie tak trudny, jakby mogło się zdawać. Jeżeli jedynie poznamy się z poradami, w jaki sposób to się dzieje, to na miejscu będziemy podchodzić do całej procedury spokojnie, czyli nie będziemy musieli się niczym martwić. Tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Lugano oferują nam swoje loty na wysokim poziomie, a więc mamy prawo stać się pewni, że wszystko pokaże się być perfekcyjnie dograne.