X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Malmo

już od 176 zł
28 paź 04 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Malmo

Bilety lotnicze Polska Malmo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
15 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
02 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
04 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
02 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
02 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Malmo

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Malmo

O takich dokumentach musisz pamiętać na lot Nowy Dwor Mazowiecki - Malmo

Narasta w nas niesamowite oczekiwanie. Od kilku tygodni posiadamy już zamówiony bilet na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Malmo i liczymy, kiedy w końcu polecimy. W końcu nadchodzi ten czas, więc pakujemy bagaże, sprawdzamy jaka jest ich dopuszczalna waga u danego przewoźnika, zastanawiamy się, co musimy zabrać do samolotu, a jakie rzeczy polecą w bagażu rejestrowanym. W radosnym nastroju, może się jednak okazać, że zapomnimy o czymś istotnym, a dana wyprawa będzie nierealna do zrealizowania. Z tego powodu tak ważne będzie to, abyśmy już wcześniej się dowiedzieli, które dokumenty potrzebujemy na przelot samolotem Nowy Dwor Mazowiecki - Malmo i czy będą one aktualne.

Na który przelot wystarczy dowód osobisty?

Daliśmy radę zarezerwować najbardziej korzystny bilet , czyli jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni. W tej chwili pozostaje jedynie czekanie na datę wylotu oraz właściwe przygotowanie się do niego. Na początek trzeba sprawdzić, czy na nasz przelot Nowy Dwor Mazowiecki - Malmo potrzebujemy tylko dowód osobisty czy być może konieczny będzie jeszcze paszport, albo nawet i wiza. Jeśli wykupiliśmy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Malmo na obszarze UE, to możemy być pewni, że starczy nam jedynie dowód osobisty, z którego korzystamy każdego dnia. Jeśli jednak wybieramy się w dalszą podróż, a ona będzie już wykraczać poza obszar krajów przynależących do Unii Europejskiej, to będziemy potrzebować paszportu.

Paszport na lot Nowy Dwor Mazowiecki - Malmo

Być może, że będziemy lecieć do takiego kraju, w którym jest nam potrzebny paszport. Musimy jeszcze przed wylotem Nowy Dwor Mazowiecki - Malmo sprawdzić czy jest aktualny. To jest ważne, ponieważ niektóre państwa oczekują, że taki paszport będzie aktualny jeszcze przez pół roku od powrotu z podróży. Jeśli nie będziemy się mieścili w tym limicie czasowym, to pewnie nie będziemy uprawnieni do wejścia na terytorium takiego państwa i pozostanie nam odwołać podróż. Dlatego, jeśli mamy świadomość, że będziemy potrzebować podczas wyprawy paszport, to jeszcze zanim zarezerwujemy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Malmo powinniśmy sprawdzić jego datę ważności.

Czasem poza samym dowodem osobistym czy nawet paszportem, będziemy potrzebowali wizę. O ten dokument również należy się starać z wyprzedzeniem, dlatego nawet przy najwspanialszej propozycji na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Malmo i ogromnej radości z tym powiązanej, nie możemy zapominać o właściwym przygotowaniu dokumentów do tej podróży.