X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Maribor

już od 282 zł
29 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Słowenia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Słowenia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
31 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lublana
05 kwi (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
11 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lublana
13 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
02 kwi (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lublana
05 kwi (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
09 mar (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lublana
11 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
06 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lublana
09 mar (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Maribor

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Maribor

O takich pismach pamiętaj na lot Nowy Dwor Mazowiecki - Maribor

Rośnie w nas niesamowite podniecenie. Od kilku miesięcy mamy już wykupiony bilet na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Maribor oraz liczymy, kiedy w końcu będziemy mogli lecieć. W końcu zbliża się ten czas, więc przygotowujemy bagaże, upewniamy się jaka może być ich dopuszczalna waga u danego przewoźnika, namyślamy się, co mamy możliwość wziąć do samolotu, a jakie rzeczy lecą w bagażu rejestrowanym. W radosnym nastroju, może wyjść, że zapomnimy o czymś istotnym, a dana podróż będzie nierealna do zrealizowania. Dlatego tak ważne będzie to, abyśmy już wcześniej się dowiedzieli, jakie papiery potrzebujemy na przelot samolotem Nowy Dwor Mazowiecki - Maribor i czy będą one ważne.

Na jaki przelot starczy dowód osobisty?

Udało nam się zarezerwować najbardziej korzystny bilet , więc jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni. Teraz zostaje tylko oczekiwanie na dzień wylotu oraz właściwe przyszykowanie się do tego. Na początek trzeba zobaczyć, czy na nasz lot Nowy Dwor Mazowiecki - Maribor potrzebujemy jedynie dowód osobisty czy może konieczny będzie jeszcze paszport, albo też wiza. Jeśli wykupiliśmy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Maribor na terytorium Unii Europejskiej, to mamy prawo być pewni, że wystarczy nam tylko dowód osobisty, z którego korzystamy na co dzień. Jeśli jednak udajemy się w dalszą trasę, która będzie już wychodzić poza teren państw należących do Unii Europejskiej, to będziemy potrzebować paszportu.

Paszport na przelot Nowy Dwor Mazowiecki - Maribor

Może się okazać, że będziemy lecieć do takiego kraju, w którym jest nam potrzebny paszport. Powinniśmy jeszcze przed lotem Nowy Dwor Mazowiecki - Maribor sprawdzić jego ważność. To jest ważne, ponieważ czasami kraje oczekują, że taki paszport okaże się być ważny także przez 6 miesięcy od naszego powrotu z podróży. Jeżeli nie zmieścimy się w tym limicie miesięcy, to pewnie nie będziemy wpuszczeni na teren takiego państwa i pozostanie nam anulować wycieczkę. Z tego powodu, jeśli mamy świadomość, że potrzebujemy w czasie podróży paszport, to jeszcze zanim zarezerwujemy tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Maribor musimy sprawdzić jego datę przydatności.

Czasami oprócz samego dowodu osobistego albo paszportu, potrzebujemy wizę. O ten dokument również należy się starać z wyprzedzeniem, dlatego nawet przy najlepszej ofercie na tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Maribor oraz ogromnej euforii z tym powiązanej, nie możemy nie pamiętać o właściwym przygotowaniu dowodów potwierdzających tożsamość do tej podróży.