X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Miszkolc

już od 100 zł
01 wrz 08 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
06 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
10 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
03 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
05 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
21 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
05 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Miszkolc

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Miszkolc

Odwołany lub opóźniony przelot Nowy Dwor Mazowiecki - Miszkolc. A co, jeśli samolot Nowy Dwor Mazowiecki - Miszkolc jest odwołany

Anulowany lot – to najbardziej przerażająca wizja podróżnych lecących z przesiadkami. Widmo opóźnionego samolotu możne napsuć nerwów także pozostałym podróżnym. Dowiedz się, co wtedy, jeżeli twój lot będzie anulowany lub będzie bardzo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są przecież częste. To raczej rzadkie przypadki, które można usprawiedliwić niesprzyjającą pogodą, manifestacjami na na docelowym lotnisku albo problemami mechanicznymi. Ale nie wpływa to na to, że w momencie podania informacji, pasażerowie mogą być bardzo zdenerwowani. Jednakże nie masz się czym martwić – jesteś zdany na siebie. Linia lotnicza bierze za ciebie odpowiedzialność.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Miszkolc, obowiązują się do znalezienia ci biletu następnym rejsie, jeżeli w wyniku opóźnienia nie zdążysz na przesiadkę. Co więcej, muszą dostarczyć pasażerom jedzenie i napoje, a jeżeli czas oczekiwania na lot bardzo się wydłuży, także pokój w hotelu. Masz możliwość poszukania tego na własną rękę, przykładowo znajdując hotele znajdujące się w niewielkiej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Jeśli samolot zostanie opóźniony lub odwołany możesz żądać odszkodowania nie tylko od twojej polisy. Po pierwsze to przewoźnik ma obowiązek dać pieniądze na przebudowanie biletu i na przykład przewiezienia cię na kolejne lotnisko. Na dodatek masz prawo również wystąpić o odszkodowanie. Masz na to 7 dni.

Świadczenie jest możliwa, jeżeli opóźnienie jest dłuższe niż 3 godziny. Masz możliwość dostać zwrot ceny biletu. Suma odszkodowania waha się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Nowy Dwor Mazowiecki - Miszkolc. Mogą ci odmówić tylko w przypadku, gdy opóźnienie było związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, czyli jakimś wydarzeniem losowym.