X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Namur

już od

23 maj 30 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nowy Dwor Mazowiecki Namur

Bilety lotnicze Nowy Dwor Mazowiecki Namur

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Namur

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Namur

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale często po prostu port lotniczy. Tłok, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – jest to z pewnością mało komfortowe doświadczenie. Dowiedz się, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę straszna. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Kiedy latasz na terenie Unii Europejskiej, konieczny będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Nowy Dwor Mazowiecki - Namur, uznają bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic wydrukować, wystarczy jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Straż czasami musi poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się na taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeni spodni, włóż tam również torebkę, odzienie wierzchnie czy szal.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Nowy Dwor Mazowiecki - Namur

Tanie loty z reguły dają ci zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco pakowny, że z pewnością się do niego spakujesz. Jednakze warto każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż szybko przeszedł kontrolę, a skomplikowana konstrukcja mocno zwiniętych koszulek nie została zburzona.

Na górze ułóż wszystkie dokumenty – w końcu trzeba będzie je wyciągnąć w trakcie odprawy. Zapakuj wszystko tak, żeby na wierzchu znajdowała się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Na wierzchu torby trzeba położyć także napoje. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby burzyć przemyślanie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, przed wylotem dowiedz się, jakie przedmioty możesz wnosić do samolotu w tanich lotach Nowy Dwor Mazowiecki - Namur.