X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Modlin Preveza

już od

02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nowy Dwor Mazowiecki Preveza

Bilety lotnicze Nowy Dwor Mazowiecki Preveza

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Modlin Preveza

Przewodnik po lotach Warszawa Modlin Preveza

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagaż rejestrowany, określany również jako nadawany nie jest wnoszony na pokład samolotu Nowy Dwor Mazowiecki - Preveza - trafia do luku bagażowego. Jakich rzeczy nie możemy do niego wkładać? Czy trzeba za niego dodatkowo płacić? Przedstawiamy kompendium wiedzy!

Odprawiamy bagaż rejestrowany

Bagażu rejestrowanego nie zabieramy ze sobą na pokład - musimy go odprawić. Można to zrobić na dwa sposoby - przekazanie personelowi przy odprawie biletowo-bagażowej lub samodzielne nadanie. Skorzystałeś z pierwszej opcji? W takiej sytuacji na lotnisko należy przyjechać zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed odlotem Nowy Dwor Mazowiecki - Preveza. Po oddaniu bagaży odpowiedzialność za ich zagubienie leży w rękach linii lotniczych - w razie utraty bagażu pasażer może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Pakujemy bagaż rejestrowany

Planujesz lot Nowy Dwor Mazowiecki - Preveza i zastanawiasz się, w jaki sposób się spakować? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć o wiele więcej niż do bagażu podręcznego, ale i tak trzeba liczyć się z obostrzeniami. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - materiałów pirotechnicznych, substancji chemicznych, broni lub jej imitacji, pojemników z gazem.

Czy za bagaż rejestrowany musimy zapłacić?

Wszystko zależy od linii lotniczych - pasażerowie podróżujący tanimi liniami zazwyczaj muszą ponosić opłaty dodatkowe. Kupiłeś bilety na lot Nowy Dwor Mazowiecki - Preveza i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużą walizkę? Pamiętaj, że obowiązują ograniczenia wagowe, których przekroczenie skutkuje dodatkowymi kosztami. W przypadku tradycyjnych przewoźników z reguły koszt bagażu rejestrowanego jest wliczony w cenę biletu. Warto jednak uprzednio sprawdzić regulamin przewoźnika, żeby uniknąć nieprzyjemności.